Vůbec nejžádanější jsou aplikace usnadňující každodenní život v celé jeho kráse. Co byste řekli na to, kdyby někdo vyvinul aplikaci hlídající významná životní jubilea vaší rodiny či blízkých přátel? Nebo dokonce aplikaci aktivně vyhledávající ten nejlepší dárek, jehož koupě by vás normálně ani nenapadla? Tak přesně taková se jmenuje Presentlist a uživatelé chytrých telefonů ji stahují jako o život.

 

Co od mobilní aplikace Presentlist očekávat

Především hlídání termínů, které se nevyplácí prošvihnout. Zapomenete-li na kulaté narozeniny jednoho z rodičů nebo svátky dlouholetých přátel, budete jistě po zásluze potrestáni. A to by byl v době smartphonů absolutně zbytečný prohřešek. Presentlist vás navíc potěší přehledným systémem, jednoduchým intuitivním ovládáním a širokou dostupností. Stáhnout ho můžete zdarma v App store či Google play. A to čistě bez reklam.

 

Vybrat vánoční dárky nebylo nikdy snadnější

Vánoční svátky jsou snad nejočekávanější částí roku. Bohužel jim předcházejí tradiční shon a lovecké výpravy s cílem ukořistit ten nejlepší dárek. Co dělat, když vám dojdou všechny nápady na originální dárky? Zeptejte se své nové mobilní aplikace. Podle vámi zadaných dat mapujících věk a pohlaví vašich kontaktů se samozřejmostí sobě vlastní doporučí ty nejvhodnější vánoční dárky na míru. Abyste nepřekročili stanovený rozpočet na vánoční dárky, Presentlist ohlídá i plánované výdaje. Více se dozvíte, popřípadě rovnou stáhnete na www.presentlist.cz.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno