Pružnost a uvolnění

Dobře a kvalitně vedená erotická masáž s nevrhá v první minutách ihned na intimní místa, ale věnuje se tělu jako celku. Šikovná masérka nejdřív uvolní a zrelaxuje všechny svaly, a teprve potom se začne věnovat skutečnému centru rozkoše. Přímý tah na branku je totiž bez téhle přípravy spíše kontraproduktivní, a i když je úspěšný, rozhodně postrádá očekávaný zážitek. Uvolněné svaly vám pak pomohou k lepším výkonům v posteli, a možná konečně vyzkoušíte tu zajímavou polohu z Kámasútry na strany 67.

Dobré vědět: nepleťte si erotickou masérku s fyzioterapeutkou. Pokud máte problém se zablokováním svalů nebo jiné zdravotní obtíže, vyhledejte pomoc zdravotnického profesionála a erotické hrátky nechte na jindy.

 

Poznání vlastního těla

Orientální nauky uvádějí, že na lidském těle existuje více než 50 různých erotogenních zón tj. míst s vysokým počtem nervových zakončení, která jsou velmi citlivá na nejrůznější způsoby stimulace. Možná jste doposud netušili, jak citlivé dokáže být podpaží, boky nebo třeba podkolenní jamka. Erotická masáž tak pomůže posunout hranice vaší sexuální vzrušivosti.

 

Větší výdrž po všech stránkách

Opakovaná cílená stimulace intimních míst kombinovaná s mírným útlumem dokáže vybičovat vaše vzrušení na maximum a zároveň oddálit orgasmus až do té míry, že jeho finální podoba bude skutečně bouřlivá. Někteří muži dokonce používají erotické masáže jako velmi příjemnou terapii při potížích s předčasnou ejakulací. A získané zkušenosti pak snadno převedete i do soukromí vaší ložnice.

7 KOMENTÁŘE

  1. Jo, jo, v Praze máme spoustu dobrých podniků. Můj nejoblíbenější je asi http://eroticmassagepraha.cz/ 🙂 Erotické masáže jsou po celém dni v práci super relax. Sice občas bývá problém, jak to stráví partnerka, ale to už je riziko povolání. 😀

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno