Za několik málo měsíců bude i vašeho „deváťáka“ čekat zásadní rozhodnutí. Bude si muset vybrat, jakému oboru se bude po ukončení základní školy věnovat. Pokud nemá ještě zcela jasno, měli byste mu jako rodič pomoci. Výběr školy by se měl dít s ohledem na budoucnost. Je třeba vybrat obor, který nabídne šanci uplatnění na pracovním trhu. Jedním z nejperspektivnějších oborů současné doby je Multimediální tvorba, kterou bude vaše dítě studovat v Praze. Co nabízí?

 

Studium, které se vyplatí

Studijní obor Multimediální tvorba otevírá pražská škola ARCUS, s.r.o., která sídlí v Praze. Obor reaguje na moderní dobu a je věnován studiu nových médií. Studenti se budou věnovat předmětům jako je:

  • Marketing
  • Multimediální tvorba
  • Prostorová tvorba
  • AutoCAD
  • Digitální fotografie a animace
  • Design
  • Výtvarná tvorba
  • Tvorba a správa webových stránek aj.

 

Kromě klasické výuky studenti absolvují odborné praxe v reklamní agentuře a cestovní kanceláři. Naučí se pracovat s novými technologiemi, což jim otevře dveře k mnoha různým profesím. Škola je i skvělým odrazovým můstkem pro další studium na vysoké škole.

Zajímavostí je, že každý žák dostane ke studiu nový iPad mini, který bude moci využívat. Učitelé například využívají Apple TV a iPady, což zvyšuje úroveň výuky. Další informace o studiu naleznete na oficiálních stránkách školy.

 

Jak probíhá přijímací řízení?

Škola si zakládá na individuálním přístupu, proto je do ročníku přijímáno 20 studentů. Studenti budou muset složit talentové zkoušky (práce na počítači a tématická kresba). V potaz jsou brány i studijní výsledky ze základní školy – hodnotí se 7. a 8. ročník. Body student získá za známky v předmětech: výtvarná výchova, cizí jazyk a výpočetní technika.

První kolo přijímacího řízení proběhne již 6. ledna 2016, druhé kolo ve středu 13. ledna 2016.

Kompletní informace na www.multimedialnitvorba.cz. Škola nabízí možnost si vyzkoušet talentové zkoušky nanečisto v několika termínech.

1 komentář

  1. No kdybych to věděl dřív tak po základní škole jdu taky studovat tímhle směrem jelikož už je dost pracovních nabídek na toto téma a ještě dobře placené. Jelikož takových https://seo-boosters.com/ firem kde se zabývají marketingem a třeba tvorbou webových stránek a designu. A nějakou propagaci na internetu. To by mě bavilo, i když se aspoň teď v tomhle oboru aspoň trochu vzdělávánm.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno