Jako Češi se pravidelně umisťuje na předních příčkách žebříčku výskytu obezity mezi lidmi. Trápí i vás nějaká kila navíc? Začali jste si konečně uvědomovat všechna rizika, která jsou s obezitou spojená? Vyzkoušeli jste vše možné, ale vždy se dostavil jo-jo efekt? Nemusíte propadat beznaději, že se nadbytečných kilogramů nezbavíte. Čeští nutriční poradci vyvinuli unikátní hubnoucí program. Dostal název IT´S MY LIFE! a i vy s ním dokáže zhubnout! Jak funguje?

 

Šest fází s rychlou redukcí tuků při zachování svalové hmoty

Dietní program It´s my life! je novinkou v oblasti hubnutí, na kterou se dlouho čekalo. Jako jediný přináší řešení, díky kterému mohou hubnout všichni rychle, bez větší námahy a hlavně zdravě.

Hubnutí s It´s my life! je založeno na přirozeném procesu lidského těla. Organismus je schopen vytvářet sacharidy z vlastních tukových zásob – jedná se o tzv. proces ketózy. Během ketózy dochází k úbytku tělesného tuku za zachování svalové hmoty. Cílem It´s my life! je tento proces v těle aktivovat a to tak, že je rapidně omezen přísun sacharidů. Jedná se o proteinovou (bílkovinnou) dietu a nemusíte se bát, že byste si nepochutnali: V prvotních fázích budete konzumovat speciální jídla, která chutnají skvěle. Na výběr je: 12 druhů koktejlů, 2 druhy hotových jídel, 6 druhů polévek, 5 druhů kaší aj. Jídla si dokonce lze upravovat – například z koktejlu uděláte snadno zmrzlinu, do polévky přidáte bylinky apod. Většina produktů je vhodná i pro osoby alergické na lepek, sóju a laktózu. Z nabídky si vyberou i příznivci veganství.

 

Jak budete hubnout?

Aby byly účinky programu It´s my life! maximální, je třeba docházet na pravidelné schůzky s nutričním poradcem. Ten bude pravidelně kontrolovat váš zdravotní stav a bude přizpůsobovat jídelníček tak, abyste hubnuli rychle a zdravě. Schůzky se konají jednou týdně.

Určitě si pokládáte otázku, kolik se dá takovou dietou zhubnout. Jasnou odpověď dává Nikol Hložková, nutriční terapeutka dietního programu It´s my life!: „Pokud bychom měli zmínit rozmezí našich hubnoucích klientů, bavíme se v průměru o 1 – 3 kg čistého tuku týdně.“ Současně dodává, že je nutné hubnutí vnímat individuálně, někdo tedy může hubnout i rychleji či naopak pomaleji, zhubnou ale všichni!

 

Pro koho je program vhodný?

Dietní program je velmi šetrný, a díky tomu je vhodný téměř pro všechny. Není doporučován jen těhotným a kojícím ženám, osobám s kardivaskulárními a cévními onemocněními, osobám, které trpí nemocemi jater a ledvin ani onkologickým pacientům s chemoterapeutickou léčbou.

Více informací se dozvíte na www.its-my-life.cz

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno