Nechat se hýčkat, omývat, masírovat, zkrášlovat a relaxovat je snem každé ženy i muže. Zkuste i vy zapomenout na stres, nepříjemné pracovní povinnosti a navštivte místo, kde o vás budou pečovat jak ov bavlnce. Kam zamířit?

 

Barevný podzim v Praze

Podzim je obdobím plískanic a sychravého počasí, nabízí ale také spoustu krásných barevných dní, které je potřeba využít k vytoužené relaxaci a zaslouženému odpočinku. Udělejte si výlet do Prahy a prožijte nezapomenutelné chvíle v lázních Jupiter, kde vás čeká dokonalý servis, zdraví prospěšné procedury a široká nabídka služeb pro vaše tělo. Na své si přijdou ženy i muži, stačí si jen vybrat.

 

Individuální přístup pro každého

Vyškolený personál se vám budě věnovat s plným nasazením. Dámy mohou vyzkoušet například lymfatické masáže, které se pozitivně podílí na úbytku celulitidy, zlepšení celkového stavu pokožky a pročištění organismu. Nechte se hýčkat na ručních lymfatických masážích, kde vás masér či masérka jemnými doteky prokrví a vy budete odcházet s naprostou lehkostí anebo si pohodlně ulehněte do speciálních kalhot k přístrojové masáži a odpočívejte.

 

Nechte se hýčkat

Stále oblíbenější jsou i masáže hammam pocházející z Turecka, kde mají své kořeny. Lázně Jupiter dbají na to, aby klienti dostali opravdu luxusní péči, a proto vás při masáži hammam důkladně omyjí, očistí a promasírují. Celou dobu vás bude svádět opojná vůně dálek a orientu. Hodí se pro pány stejně jako pro dámy, které chtějí zapomenout na starosti doma, v práci či s dětmi a chtějí svému tělu dopřát dokonalý komfort.

 

Pečujte o svou pokožku v každém věku

Mezi populárními lázeňskými programy najdete rovněž neinvazivní, bezbolestnou liposukci. Tento zákrok je zcela bezpečný a bezbolestný. Personál vám vše vysvětlí, odpoví na dotazy a vy se už jen budete moci kochat, jak se zmenšuje obvod pasu, ztrácí se povislé bříško nebo se zužují vaše boky. Ihned po zákroku můžete normálně fungovat a těšit se na další objevování pražských lázní Jupiter.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno