Otázka, která podléhá mnoha proměnným v souvislosti s časem a náladou ve společnosti. Češi si nejvíce půjčují na dárky, auta, luxusní věci, dovolené, ale i aktuální výpadky v cash flow. Obecně se chceme mít dobře a k tomu je potřeba dostatek finanční hotovosti, abychom si mohli žít v dostatku a netrpěli hladem a nouzí. Ale i to často nestačí.

Co je životní standard, pociťuje už i malé dítě. Každé chce mít tak hezkou hračku, jako kamarád ze sousedství, ve škole už se poměřují mobily i tablety a dospívající puberťák si na sebe nevezme nic jiného, než značkový ohoz. Pro rodiče tak nastávají krušné časy. Nikdo nechce být mimo poslední trendy anebo, nedej bože, být označen za asociální týpky. A být COOL něco stojí.

Proč mít rezervu?

Vždy je dobré mít finanční zásobu. Kdo ji nemá, měl by si ji rychle pořídit. Peníze navíc se hodí na jakékoliv krizové situace v domácnosti, kdy se vám pokazí auto, přestane topit kotel nebo máte jiné neočekávané výdaje. Mít zálohu na dobré časy bylo vždy přínosné a dnes to platí dvojnásob.

Půjčit si lze 10 až 150 tisíc korun se splatností 12 až 60 měsíc Střednědobá půjčka je dostupná každému, kdo má status zaměstnanec, živnostník nebo důchodce, disponuje bankovním účtem a má prokazatelný měsíční příjem 10 tisíc korun. S žádostí o úvěr naopak neuspěje člověk, který je v exekuci, insolvenci nebo trvalé bydliště na Městském nebo Obecním úřadě.

Mezi velké výhody půjčky patří to, že je bezúčelová. V praxi to znamená, že se nikdo neptá, na co peníze klient využije. Peníze jsou navíc dostupné ihned po podpisu smlouvy. Transakce se obejde bez skrytých poplatků a vše lze vyřídit on-line. Dalším významným plus je skutečnost, že obchodní podmínky lze nasimulovat na virtuální kalkulačce, kde ještě před podpisem smlouvy vidíte všechny čísla černé na bílém, od úroku počínaje, po RPSN konče.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno