Rodina je to nejvíc, co v životě máme. Děti jsou to jediné, co po nás zůstane a zároveň budoucí naděje pro další pokolení. Přivést na svět a vychovat potomky ale není vždy jen spojeno se samými superlativy. Upřímně řečeno, denní péče o děti může lézt pěkně na nervy a pokud rodina nemá možnost koordinovaně se odreagovat, může to sklouznout do pěkné ponorky.

V běžném režimu, kdy děti chodí do školy a rodiče do práce, jsou rodinné rituály předem dané a všichni fungují v určitém režimu. Paradoxně nesoulad a rozladění dokáže navodit víkend, kdy se děti často nudí a rodiče by rádi odpočívali. A zcela hororovou záležitostí jsou pak prázdniny.

Chytrému napověz, hloupého trkni

Jak z toho ven? Zkušení rodiče vědí, že základem úspěchu je nic neponechat náhodě. Ideálním řešením rodinného vakua jsou netradiční pobyty pro rodiny s dětmi. Prakticky vzato jde o výlety, které mají originální podtext a předem připravený scénář, díky němuž se nebudou nudit děti, ani dospělí.

Vyzkoušet můžete noc v zoo, co bude zážitek, jakoby kdybyste spali uprostřed safari. Nebo se můžete ubytovat v tree housu v korunách stromů. S rodinou je možné zažít i aktivní pobyt v Jeseníkách, víkendovou plavbu na plachetnici nebo koupací sud s vířivkou, kterou si můžou přivézt na zahradu.

Hýčkejte se

Venkovní koupací káď je vskutku originálním zážitkem, na který jen tak nezapomenete. Jenom si to představte. Parta přátel nebo rodina, velký koupací sud plný teplé vody, kolem klid a hvězdná obloha nad hlavou, chumelí, anebo právě kouzelně zapadá slunce, k tomu sklenka něčeho dobrého, kterou je možné odložit do připraveného stojanu uvnitř sudu. Zkrátka naprostá idylka.

Sudy, neboli koupací kádě, jsou vyrobeny z velice kvalitního dřeva a speciální topné soustavy pro úpravu teploty vody. Službu je možné objednat na www.adrop.cz, kde se na zážitky pro rodiny specializují. Garantujeme, že vodní lázeň si užijí dospělí i malí a z vody jim bude trčet jen nos.

Zpátky na stromy

Děti vám budou líbat ruce  i v případě ubytování v tree housu s vlastní saunou. Čeká vás nezapomenutelná noc uprostřed lesa bez elektřiny, ruchu města a výdobytků moderních technologií. Místo toho si sami ohřejete vodu ve sprše a budete mít k dispozici chlazenou vinotéku, vařič, norská litinová kamínka na dřevo pro dotvoření té správné atmosféry a klid všude kolem. Bonusem pro „návrat na stromy“ je vlastní cedrová sauna a veškeré vybavení, které je pro pořádné saunování potřeba.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno