Kalendáře neztratily smysl ani v dnešní době těch elektrických. Máme je neustále u sebe v mobilním telefonu či v notebooku, přesto nám nemusí stačit. Klasické kalendáře mohou vynikat rovněž svojí estetickou či osobní hodnotou. To tehdy, když si je necháte vyrobit s vlastními fotografiemi.

Věnovat originální kalendář s vlastními fotografiemi je skvělým nápadem na dárek

Dnes, v době omezených kontaktů, možná ještě více. Babičku a dědečka potěší kalendář s fotkami vnoučat, přítele kalendář s vašimi společnými fotografiemi, kamarádce můžete udělat radost s kalendářem, kam dáte fotografie jejího psa, kterého si s oblibou pravidelně fotografujete. Fotky osvěžují vzpomínky, dělají nostalgickou atmosféru, a nejinak tomu je, i když jsou součástí kalendáře.

Projekt Dareckyodsrdce.cz nabízí kalendáře s vlastními fotkami, kterými dokážete kdykoliv potěšit. Vybrat si lze z různých typů: nástěnný, stolní i poster. Pro každý typ je k dispozici několik šablon, takže sestavit si svůj kalendář a nechat si jej vytisknout je práce i pro laika, který nezvládá žádné grafické programy. Kdo však ano, ten má možnost si vkládané fotografie poupravit různými motivy, poznámkami či piktogramy. Označit lze též některá jména a místa v kalendáři, či do něj přidat jména nová, která třeba v tom klasickém nejsou.

Není na nový kalendář již pozdě?

Rozhodně není. Navíc si máte možnost nechat udělat kalendář s volitelným začátkem. Takže nemusí začínat pouze 1. lednem. Kalendář je pak od zvoleného data vyroben vždy na nadcházejících 12 měsíců.

Kalendáře jsou variabilní i v dalších oblastech. Posíláte kalendář někomu v zahraničí? Měsíce, ale i jména v kalendáři lze přizpůsobit jiné jazykové mutaci. Takže třeba babičce na Slovensko pošlete kalendář s vnoučátky hezky „po slovensky“.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno