Máte-li doma tričko, které má své nejlepší časy za sebou, avšak patří k vašim oblíbeným, nabízí se řešení, jak ho znovu vrátit do šatníku. Nažehlovací aplikace dokáží i se starým a poškozeným oblečením hotové divy. Zakryjí nedostatky, jako jsou dírky a nevypratelné flíčky, a vašemu svršku znovu dodají šmrnc.

Nekupujte stále nové dětské oblečení

Rodiče se jistě shodnou na tom, že dětem nové oblečení moc dlouho nevydrží bez poškození. Zejména u triček a tepláčků řeší každou chvíli protržení či flíčky. Velmi elegantní způsob, jak tyto nedostatky snadno a rychle zakrýt, představují nažehlovací obrázky. Určitě oceníte širokou nabídku motivů, z nichž si vyberou jak dívky, tak chlapci. Tyto malé záplaty mohou mít podobu roztomilého zvířátka, dopravního prostředku, oblíbené číslice, písmena, nebo sestavíte celé jméno.

Zábava nejen pro děti

Nažehlovací obrázky nejsou pouze dětskou záležitostí. Například jednobarevné tričko může na první pohled působit obyčejně a nudně. Ozdobíte-li ho nažehlovacími motivy z blyštivých kamínků, ihned ho pozdvihnete na vyšší úroveň. Pánské oblečení zpestříte džínsovými či sportovními etiketami. Všechny výše jmenované obrázky jsou menšího rozměru zpravidla nepřekračujícím 20 cm2. Proto se bude efektně vyjímat také shluk několika nášivek na jednom místě.

Pro zvýšení bezpečnosti

Při snížené viditelnosti je třeba dbát na dostatek reflexních prvků, abyste byli dostatečně dobře viděni. Nažehlovací obrázky v tomto případě mohou dobře posloužit jako ochranný prvek, pořídíte-li je v reflexní variantě. Tento typ nažehlovacích obrázků je vhodný na bundy, kalhoty, vesty, mikiny, trička atd. Jejich aplikace vám nezabere víc jak 15 vteřin. Reflexní aplikace pořídíte buď samostatně, nebo v sadě. Jejich velikosti a motivy se velmi snadno kombinují.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno