Každá žena je od přírody marnivá. Jedna víc, druhá méně. Přestože trendy v módě určuje konfekce, snaha líbit se a být originální je silnější než diktát trhu a konzumu. Není cílem přímo vyčnívat z davu, na druhé straně ale osobní styl není na škodu a je žádoucí.

Oblečení a designový styl je součástí image každé ženy. Dobře zvolený outfit ji dělá krásnou, jedinečnou a sexy. Líbit se chce mladá dívka, stejně jako žena zralá i věkem pokročilá. Najít svůj styl je největší devízou, kterou by si měla žena hýčkat a chránit po celý život. Ocení to nejen její nejbližší okolí, ale specifický styl může otevřít dveře i tam, kde by jinak zůstaly zavřeny. Být tuctová se prostě nenosí!

Nosí se „hand made“

Aby žena mohla využít svůj potenciál líbit se a být kreativní, měla by mít po ruce nástroj, kterým může měnit svůj šatník podle nejnovějších trendů. Ideálním pomocníkem, který dokáže hand made zázraky, je šicí stroj Brother. Šicí stroje japonské značky Brother jsou známé svou vynikající kvalitou, špičkovým, bezkonkurenčním designem a dlouholetou spolehlivostí, oceňovanou náročnými zákazníky napříč všemi kontinenty.

Pro začátečníky i pokročilé

Pro naprosté začátečníky se hodí šicí stroj Brother KE14S, který je vhodný pro běžné domácí šití. Je vybavený 14 programy, 4-krokovou knoflíkovou dírkou, LED osvětlením, volným ramenem a je proslulý velmi jednoduchou obsluhou. Stroj má moderní rotační chapač s tichým chodem, snadno se navléká i čistí. Navíc průhlednou krytkou vidíte, kolik nitě vám zůstává na cívce.

Kouzelný „punch“

Zdatnější parádnice, které již ve skříni nějakou tu vlastnoručně ušitou ozdobu mají, jistě ocení šicí stroje Merrylock, jež se vyznačují velkou šicí plochou a volným ramenem. Merrylock – SP1100 je speciální stroj pro tvorbu kreativních ozdob na již hotových výrobcích. Stroj dokáže takzvaný „punch“, což je zatkávácí speciální technika, která je velmi oblíbená, jednoduchá a výsledek je velmi efektní. Tento speciální stroj nepotřebuje pro šití žádné nitě. Zatkává se pomocí 5ti speciálních jehel, které mají na konci háčky, jež zapichují vlnu – rouno do požadovaného materiálu. Díky punchi bude každý žena kouzelná.

4 KOMENTÁŘE

  1. Tip podle toho pro koho 😀 Jestli třeba pro mamku nebo tak, nic nezkazíte náramkem, přívěšky apod. Já té svojí koupila sérum v kapslích na regerenaci a oční pero liftingové od Skincode, je to bez parabenů a navíc na tom není napsáno, že je to pro starší nebo tak. Jednou už jsem takhle mamku naštvala 😀

  2. Mě bavily ty katalogy jak si člověk koupil a podle toho se šilo doma 🙂 já hlavně ty doplňky a oblečení bohužel konfekce

  3. Já jsem zkoušela šít se strojem, ale spíš pro děti. Na větší kusy ještě nemám odvahu 😀 Ale jinak si dopřávám hlavně v kosmetice a doplňcích

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno