Zařizujete interiér a čeká vás výběr skříní a nábytku? Nelíbí se vám současný design moderních druhů nábytku? Přijde vám současný styl příliš chladný, bez originality a málo osobitý? Bohužel takové jsou v současnosti trendy ve vybavení interiéru. Drtivá většina prodejců nabízí totožné nebo velmi podobné druhy nábytku a najít skříně, které by byly osobité a originální, je velmi složité. Chcete i přesto takovou skříň najít? Kde hledat?

 

Podívejte se do nabídky Silugo.cz

Jedním z mála prodejců na našem trhu, který se i v současnosti specializuje na originální a designový nábytek, nikoliv na moderní verze nábytku, je obchod Silugo.cz. tento obchod je specializovaným prodejcem nábytku z masivu exotických dřevin. Drtivá většina nabízených druhů nábytku je ručně vyráběná, přímo v dílnách exotických destinací. Právě krása přírodní kresby exotického dřeva, ruční zpracování v exotickém stylu jsou hlavními přednostmi tohoto nábytku, který se vždy stane dominantou každé místnosti. A jaké skříně v nabídce najdete? Představíme si 2 druhy.

 

Komoda LACI BLACK

První designovou skříní je komoda LACI BLACK. Jak již napovídá název, jedná se o komodu v elegantní černé barvě. Její rozměry jsou 91x38x112 cm a celkem je v ní 20 šuplíků. LACI BLACK je vyrobena ze dřeva mahagonu v kombinaci s MDF deskou. Mahagonové dřevo vyniká svou pevností, tvrdostí a velmi zajímavou kresbou dřeva, která vyniká i v černé barvě skříňky. Celá skříňka je navržena a vyrobena v antik provedení.

 

Vitrinová skříň LAUT

Pokud máte rádi styl klasických vitrinových skříní, které se v současnosti již moc nevyrábí, jistě se vám zalíbí model LAUT. Vitrinová skříň LAUT v elegantní zelené barvě má rozměry 88x32x180 cm. Antická zelená barva má schopnost rozzářit interiér a určovat design celé místnosti. I tato skříň je vyrobena z masivního dřeva mahagonu a vyniká tak odolností a pevností.

 

Kompletní nabídku nábytku z exotických dřevin najdete na www.silugo.cz.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno