Když se řekne Orient, mnohým z nás se v mysli objeví atmosféra zemí Blízkého východu. Pocítili jste i vy téměř okamžitě vůni tamějšího tržiště? Nebo jste zatoužili po dobrodružství v poušti se zakončením v osvěžujícím stínu oázy? Právě to a ještě mnohem víc se skrývá v jen několika kapkách orientálního parfému. Nechte se jím unést za dobrodružstvím aj vy.

Orientální vůně dýchají tajemstvím

Orientální parfémy vás provedou rozkvetlou zahradou, honosně vyzdobeným palácem i lákavými vůněmi kořenitých jídel a dezertů. Pokud hledáte hřejivé a intenzívní vůně, které jsou opravdu jedinečné, potom je orientální parfém pro vás tou správnou volbou.

Orientální vůně jsou vhodné na používání během chladnějšího období roku, ale najdete mezi nimi i svěžejší kompozice. Můžete si je dát také na večerní příležitosti. Právě v době, kdy slunce zapadne, totiž nejkrásněji vynikne jejich tajemná vůně.

Orientální parfémy pro ženy i muže

V orientálních parfémech najdete kořeniny, jako jsou skořice, koření a hřebíčky. Nechybí sladkost vanilky, kadidlo, myrta a dřevité tóny. Doplněné o květinové tóny, pižmo, ambru nebo i kávu a čokoládu vytvářejí unikátní kompozice. V tomto bohatém světě si svoji osobitou vůni najdou muži i ženy. Vydejme se spolu na jejich krátkou přehlídku.

Orientálně-dřevité parfémy

Pánské orientální parfémy vás od prvního okamžiku okouzlí svými omamnými složkami. Hlavu s akordy anýzu, koriandru, muškátového oříšku a zázvoru po chvíli doplní srdce z kadidla, ambry a pižma. Základ s tóny cedrového a santalového dřeva vytvoří luxusní vůni, která vás bude provázet po celý den.

Orientálně-fougerové vůně

Pokud vás orientální vůně okouzlily natolik, že se jich nechcete vzdát ani v teplejším počasí, vyzkoušejte lehčí orientálně-fougerové parfémy. Nanášejte je však jen v menším množství, nejlépe až na večerní příležitosti. Sladkost květů a mužné složky dřevin vás zahalí do své romantické atmosféry a vyzdvihnou vaši eleganci. Po celý večer vás budou obklopovat tóny santalového dřeva a vetiveru doplněné o zelené tóny rostlin, bazalku, jasmín a šalvěj.

Orientálně-kořenité vůně

Muškátový oříšek, růžové a černé koření v souladu s vanilkou vytvoří komplex vůní, které vás zvábí svojí neopakovatelnou souhrou. Tato orientální vůně určená pro muže začíná svěžejšími tóny verbeny (sporýše) a bergamotu. Postupně se do ní vnáší hloubka kořenin, opojné akordy květů, styraxové živice, jantaru a kůže. Sladký orientální parfém je vhodný na běžné nošení i na večer po celý podzim a zimu.

Orientálně-květinové vůně

Orientální parfémy pro ženy v sobě skrývají výjimečnost něžného pohlaví. Odějte se i vy do krásy mistrovského spojení cedru, tonky, kašmírového a santalového dřeva s kořenitými tóny skořice a vanilky. Doplněné o hloubku pižma, pačuli a sladkost kakaa vytvářejí dokonalou kombinaci. Díky svěžesti bergamotu, citronu a omamným podtónům, jasmínu, růže, pomerančového květu a kávy si ji můžete užívat po celý rok.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno