Proč jít do sauny

Milovníci tepla ocení saunu. Pravidelná návštěva sauny je zdraví prospěšná a prospívá jak fyzickému tělu, tak duševní stránce. Sauna dokáže zklidnit arytmii srdce, uvolňuje dýchací cesty a díky tomu se vám vyhne nachlazení. Je vhodná téměř pro každého a dokáže velmi rychle zmírnit bolest kloubů a svalů.

 

Další pozitivní účinky

Sauna podporuje vaši dobrou náladu, duševní pohodu a velmi rychle vás zbaví nervozity. Dokáže také pomoct od migrény a tělo silně okysličuje. Můžete si všimnout, že se vám zlepší pleť a zjemní kůže.

 

Vyzkoušejte parní saunu

Příjemnou obměnou je parní sauna. Jedná se o mlhovou lázeň, která kromě tepla využívá také vlhkosti. Je zde nižší teplota, ale 100% vlhkost. Mnozí lidé tuto saunu snášejí lépe, účinky jsou však velmi podobné. Pobyt v sauně má být příjemným rituálem, na který se budete těšit.

 

Zbavte se zdravotních problémů

Sauna dokáže zlepšit i spánek, nejenže se cítíte klidnější, ale zbavíte se také úzkosti, nechutenství a tísnivých pocitů. Vyplavuje hormon štěstí endorfin, a ten výrazně pomáhá k lepšímu a plnohodnotnému životu. Dejte stresu sbohem a nebojte se udělat něco pro sebe.

 

Další výhody wellness

Sauna, solárium, vířivka i bazén jsou ideální aktivity, kterými rozmazlujete své tělo a navíc potěšíte svou duši. Pravidelností pak posilujete svou imunitu a váš organismus je mnohem odolnější vůči okolním vlivům. Můžete si všimnout, že budete méně nemocní a méně podráždění.

 

Vyzkoušejte whirpool

Kromě sauny tak můžete vyzkoušet i whirpool bazén. Jedná se bazén s masážními tryskami a perličkou. Užijete si tak příjemnou „masáž“ a uvidíte, že si na takový způsob odměny po fitness cvičení nebo po sálových lekcích, velmi rychle zvyknete. Zone4you klub vám přináší veškeré tyto výhody a může se pyšnit tím, že je jediným brněnským fitness klubem, který má také relaxační bazén s teplotou vody kolem 30° C.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno