Půjčit nebo koupit?

Jistě, příjemnější je přemýšlet o tom, zda budete mít šaty široké a princeznovské, elegantně splývavé nebo možná trochu víc sexy. Potřeba je ale i nezapomínat na ty praktické věci. Velký rozdíl plyne například z toho, jestli si chystáte svatební šaty půjčit v půjčovně a tím ušetřit, nebo je chcete mít na půdě na památku už navěky, a proto budete investovat do jejich koupě.

 

Myslete ekonomicky

V první řadě je potřeba vědět, kolik do šatů pro ten váš nejspeciálnější den můžete a chcete dát peněz. Kvalitní a hezké šaty rozhodně nemusí stát desetitisíce, počítat byste ale měla alespoň s částkou vyšších tisíců korun.

Nemůžete si takovou částku dovolit? Navštivte raději půjčovnu svatebních šatů. S nekvalitními kusy z tržnice za tisícovku moc parády neuděláte. V půjčovně se o vás postarají a společně vyberete přesně takové šaty, které vám padnou jako ulité.

 

Nakupujte s rozvahou

Rozhodnete-li se si šaty koupit, máte dvě možnosti: nechat si je ušít na míru, nebo koupit již ušité a levnější šaty. Šetříte-li každou korunu, výprodej svatebních šatů je pro vás nejlepších volbou. V takových šatech se budete cítit jako princezna a budete vědět, že jsou jenom vaše! Můžete-li si to však dovolit, ideální variantou je nechat si šaty ušít. Jen tehdy se můžete spolehnout, že vám šaty stoprocentně sednou a budete se v nich cítit dobře po celou dobu vašeho svatebního dne.

Vypravte se na průzkum svatebních šatů ještě teď. A nezapomeňte: váš nastávající je vidět nemá!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno