Žádný Einstein z nebe nespadl. Platí to obecně ve všech oborech, ekonomiku a hospodářství nevyjímaje. Víte, že obrat není to samé, jako zisk? Každá firma má svoje náklady, uznatelné a neuznatelné položky, které je nutno zahrnout do účetní osnovy, rozvahy a výsledovky. Dobrý manager se neustále vzdělává a hledá způsoby, jak zefektivnit výnosy a kde nalézt úspory.

Stabilnější rozvahovku a výhled do další sezóny pomůže zajistit virtuální sídlo společnosti. Co si pod tím představit? Laiky řečeno, opustíte kanceláře, propustíte asistentky, ušetříte za nájmy i mzdové náklady. Zázemí pro svou firmu naleznete ve virtuální kanceláři, kde se o vás postarají profíci.

Jak to funguje?

Povinnost mít sídlo firmy vychází ze zákona. Není tedy možné jej obejít a ani to po vás nikdo nechce. Virtuální neboli sdílená kancelář vám dá novou adresu, zajistí chod recepce a v případě potřeby poskytne i zasedací místnosti, kde můžete vést obchodní jednání. Virtuální kancelář má k dispozici velmi dobré funkční administrativní zázemí a podporu. V osmi vybraných objektech, které se mohou stát vaším novým styčným bodem, vám vyškolený personál převezme i vytřídí poštu, přepojí telefony nebo vám může poskytnout i další doplňkové služby.

Dobrá reference

Mít sídlo firmy v Praze na lukrativní adrese má i další výhody. Zejména je to blízkost všech úřadů a schopnost vlastní sebeprezentace. Adresy na Praze 1, 2, 3, 4, 5, 8 a 10 jsou vybrány záměrně natolik prestižně, aby poskytly o klientovi ty nejlepší reference.

Vybírejte své nové sídlo podle vlastního gusta. Pronájem lze získat za sympatické ceny od 200 korun za měsíc. Typově se nabízejí domy s moderní architekturou, ale i starobylé měšťanské domy s neopakovatelným genium loci. Změnou podnikatelské adresy můžete jen získat. Ušetříte náklady, zvýšíte zisk a odpadnou vám starosti o zaměstnance.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno