Top restaurace, která se nachází na Benecku a to přesně mezi Vrchlabím a Jilemnicí, se stala naší zastávkou v době, kdy jsme se s manželem rozhodli na Benecko odcestovat na letní dovolenou. Toto místo je totiž naprosto kouzelné a vyžití zde naleznou nejen dospělí, nýbrž také děti. Pokud tedy na Benecko zavítáte a nebude vědět, kam do restaurace na Benecku, toto místo vám všem vřele doporučuji. Tato vskutku moderní horská restaurace vám totiž na tomto malebném místě nabídne přesně to, po čem toužíte, a to především skvělé jídlo, kvalitní pití a oslnivou atmosféru, která se nedá slovy vůbec vyjádřit.

Top restaurace, která je vkusná a velmi dobře se zde vaří

Top restaurace Benecko vám nabídne nejen gurmánský zážitek, nýbrž také prvotřídní servis a dokonalou atmosféru. S manželem jsme byli nadšeni zejména z čerstvých a také kvalitních surovin, které pocházejí od lokálních výrobců a ze kterých se zde tvoří skutečné gurmánské skvosty. Mimo jiné je tato top restaurace Benecko okouzlující v tom, že razí koncept takzvané otevřené kuchyně. Díky tomu přesně vidíte, jak se vaše jídlo připravuje. Máte tak jedinečnou možnost vidět takzvaně přímo do zákulisí kuchyně, a to o více se na své jídlo těšíte. Každopádně je vždy nutná rezervace restaurace. Benecko je totiž velmi oblíbenou cílovou destinací valné spousty turistů, a tak by se vám v opačném případě mohlo stát, že se na svou večeři nedostanete, a to i přesto, že vevnitř restaurace je možné připravit tabuli až pro 80 lidí a v případě, kdy je v provozu také venkovní terasa, je kapacita až 120 osob.

Skvělá volba pro svatební hostinu

Tato top restaurace je vhodná také na menší či větší svatební hostinu. Pokud si budete přát třeba větší soukromí pro vaši svatbu či oslavu, je možné využít uzavřeného salonku, který pojem 40 osob. Je to jednoznačně dle mého názoru naprosto skvělá restaurace na svatební hostinu. Benecko je mimo jiné velmi malebnou lokalitou, kde by vůbec nebylo na škodu si říci své ANO.

1 komentář

  1. Zaráží mě zejména přístup některých pražských restaurací. Přijde mi totiž, že tam lidem za barem a nebo číšníkům chybí naprosté základy jako je třeba jak složit ubrousek. Když občas jdu po Novém městě, tak je to až k pláči jak se chovají k zákazníkům. Úcta jim nic neříká.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno