Jak často si povídáte se svým partnerem? A řešíte s ním všechno nebo jen věci, u kterých se ani jeden nestydíte? Existují otázky, které muže opravdu zajímají, ale z různých důvodů se na ně téměř nikdy nezeptají. Podívejte se, co se mužům honí v hlavě.

Mají ženy vždy sladěné spodní prádlo

Říká se, že když má žena sladěné spodní prádlo, tak jde většinou na rande a u neplánuje jen večeři. Jak je to ale ve skutečnosti? Muži se často zajímají, jestli má žena sladěné spodní prádlo. Na tuto otázku však není jednoznačná odpověď. Některé ženy se vždy snaží mít dámské bavlněné kalhotky v černé barvě a k tomu i stejně barevnou podprsenku. Jiné ženy mají dvě až tři podprsenky, klidně i v neutrálních barvách a kalhotky vybírají podle nálady nebo podle toho, co najdou v prádelníku.

Jaká je krajka při nošení

Mužům se líbí krajkové spodní prádlo, ale ve většině případů přemýšlí také nad tím, jaká je krajka na kůži. Při tomto dotazu se ženy shodují, že pokud je prádlo kvalitní, tak krajka není tak rozdílná než jiný druh spodního prádla. Čím dál častěji však ženy dávají přednost bavlně a pohodlnému klasickému prádlu, ovšem klidně s malou krajkovou částí jen pro ozdobu nebo ozvláštnění prádla.

Jak často si ženy mění spodní prádlo

Tato ošemetná otázka zajímá nejen muže, ale často se ptají i ženy, jak často si muži mění pánské bavlněné trenýrky. Většina žen se shodne, že si prádlo vyměňují každý den, stejně tak, jako se denně sprchují. U mužů je to často tak, že mají trenýrky rozdělené na denní nošení, na spaní, případně oblíbené trenýrky, například pod oblek. V ideálním případě si mění spodní prádlo také denně. Otázkou však zůstává, zda existují výjimky, které to mají jinak.

Proč ženy nechodí častěji “naostro”

Spousta mužů si představuje, že když žena chodí bez dámského spodního prádla, tak je to sexy. Ve skutečnosti se ženy mužům snaží vysvětlit, že je to často nepohodlné, nepříjemné a také nehygienické. V létě, když ženy nosí sukně se to nějakou dobu dá vydržet, ale v zimě je spodní prádlo, pod kalhoty a zimní oblečení téměř nutností.

Co si myslí ženy o pánském spodním prádle

Většinu mužů také zajímá, jaké pánské spodní prádlo se líbí ženám. Někteří se stydí zeptat, a tak se jen domnívají, co ženy ocení nejvíc. U žen jsou rozhodně na prvním místě pánské bavlněné trenýrky, za nimi boxerky a až na posledním místě slipy, o kterých ženy tvrdí, že jsou dokonce asexuální.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno