Vybíráte si nové jarní šaty? Pak volte módní střihy, které podtrhnou vaši krásu, eleganci a nespoutanost! Dámské jarní šaty vybíráme podle stylu i příležitosti.

Které šaty budou IN?

Minulý rok se nesl na vlně sedmdesátých let. Ideální volbou u dámských šatů byla rozmanitost, bohémský styl i nadčasovost. Dámské jarní šaty pro sezonu 2021 sice ještě vycházejí z rané doby sedmdesátých let, ale už je zde vidět trochu jiný styl. Koncept letošní jarní módy přichází s retro stylem zaměřeným na šedesátky. Šaty budou éterické a sexy jako dlouho ne!

Dámské jarní šaty ve stylu negližé

Je to košilka nebo šaty? Tuto otázku si budete možná klást vždy, když uvidíte svůj nový kousek ve svém šatníku. Dámské jarní šaty doslova volají po střídmosti! Při pohledu na trend negližé se možná začervenáte, muži zajásají. Návrháři přišli se zajímavým akcentem. Jak to jde dohromady? Jednoduše – navrhli sexy šaty a nápaditost. Kde je hranice mezi šaty na ven a sexy košilkou na spaní? Po loňské módní kreaci se však není čemu divit. Šaty, se kterými se v obchodech budeme setkávat, sice možná nebudou tak odvážné ale nějaký ten krajkový lem či prostřih určitě mít musí.

Dámské jarní šaty ve střihu trička

Milujete nadčasovou, sportovní a praktickou módu? Pak právě letos se budete v nových šatech cítit jako ryba ve vodě! Na nostalgickou notu vás totiž naladí šaty, vypadající jako dlouhé triko. A hlavně jako váš nejodvážnější model z konce osmdesátek. Hlavně módní dům Louis Vuitton a Chanel vracejí tehdejší módní trendy do hry. Přitom dávají vyniknout retro potiskům v kombinaci s bílou, růžovou, žlutou, tyrkysovou nebo černou barvou. Kombinace všech těchto barev je jasným odrazem esence osmdesátých let. Jste připravena vrátit se v čase o třicet let? My jsme si jisti, že ano!

Ramínka nikdy ne obyčejná

Maxi šaty jsou nejoblíbenější volbou pro milovnice boho stylu. Naštěstí jsou maxi šaty v kurzu i letošní jaro. Jsou už jakousi klasikou. Jen letos budou v módě tak trochu zamotaná ramínka. Po odhalených zádech padly do oka návrhářům šaty s výrazným dekoltem, kterému atypické prostřihy a překřížená ramínka neobyčejně sluší. Dodejte svému já osobitý styl. Jarní šaty s nápadnými ramínky nesmí chybět ani ve vašem šatníku!

Troufáte si na ultra mini?

Jedním z největších trendů pro jarní šaty 2021 budou mini délky. Mini sukně, mini šortky, mini šaty. Hlavně jarní šaty čerpají inspiraci z let šedesátých. Zde se fenomén mini délky teprve rodil. V kombinaci s extravagantní devadesátkou pak vznikají minimalistické šaty, se kterými zazáříte na nejedné párty.

Vrstvěte. Transparentně!

U devadesátek ještě chvilku zůstaneme. Připomeňte si extravagantní vrstvení. Pamatujete, jak vám v mládí vrstvený styl dodával na přitažlivosti? I letos tomu nebude jinak. Návrháři si pohrávají s pastelovými i neonovými barvami. Kombinace obojího přichází s neotřelým efektem. V praxi se tento trend projeví s výraznější spodničkou, prosvítající na povrch.

A zase ten sexy styl 

Snad nám letošní přelom jara a léta dá trochu prostoru, zazářit na nějaké té párty. Protože návrháři si dali opravdu záležet na tom, abychom vypadaly jako pravé hvězdy. Blýskněte si variací 2 piece dress. Tedy jarními šaty, které se skládají z topu a sukně nebo se všemožně vrství.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno