Preventivní kontrola a zajištění správných podmínek při tom stojí jen zlomek ceny a dokáže konstrukci střechy udržet v perfektní kondici po dlouhá léta.

Nenechávejte dřevěný krov bez povšimnutí a poskytněte mu pravidelnou vizuální kontrolu, která může včasně odhalit negativní působení vnějších činitelů.

 

Ošetřete krov přípravkem Imunitrelax

Pro maximální jistotu a dokonalou ochranu krovu byl vyvinut účinný přípravek Imunitrelax. Ponechte veškerou činnost na specialistech a pozvěte si společnost IP Polnou k preventivní obchůzce. Ta ve velmi krátkém čase vyhodnotí celkový stav střešní konstrukce a předloží ideální kroky k rychlé nápravě.

Po kompletním posouzení stavu nabídne optimální řešení, které spočívá v kombinaci ochranného nástřiku tlakovým způsobem a jeho účinnost umocní zateplením půdního prostoru. K tomu je využívána foukaná minerální izolace dosahující skvělých výsledků.

 

Výhody ochranného přípravku Imunitrelax

Imunitrelax je ochranný přípravek určený k preventivnímu zamezení vzniku šíření onemocnění dřevěné konstrukce střechy. Snižuje výskyt dřevokazných hub, napadání hmyzem a následnému šíření povrchové plísně.

Ochrana přirozeným způsobem prodlužuje životnost střechy i krovu. Díky tlakové technologii je aplikace možná i v těžko dostupných místech. Postřik od specialistů vám zajistí dlouhodobou účinnost a rychlou realizaci bez jakékoliv zdravotní závadnosti.

Video se zajímavými informacemi zde – https://www.youtube.com/watch?v=1VjlLPBnp68

 

Maximální účinnost v kombinaci se zateplením

Zateplení fasády sice přináší své ovoce, ovšem při pohledu na cenu a dobu realizace se efektivita takového kroku radikálně snižuje. Společnost IP Polná poskytuje skvělou službu, která ochranu krovu mnoho násobí.

Foukaná minerální izolace vytváří celistvý povrch bez tepelných mostů a snižuje náklady za vytápění až o třetinu. Celá realizace nezabere více jak 3 hodiny a okamžitě vytváří optimální klimatické podmínky, které jsou pro šíření plísně a hmyz nežádoucí.

 

Kompletní řešení od IP Polné

Společnost IP Polná nabízí komplexní řešení ochrany krovu zateplením stropu či podlahy půdy společně s efektivním tlakovým postřikem Imunitrelax. Foukaná minerální izolace Magmarelax je celoplošně oblíbeným způsobem ochrany domů před mrazem po celé Skandinávii. Její účinnost s ohledem na cenu z ní dělají nejlepší formu zateplení současnosti.

Kontaktujte společnost na čísle 800 100 533 nebo navštivte internetové stránky na adrese www.magmarelax.cz.

1 komentář

  1. Chtěli jsme si ozdobit studnu na zahradě, a tak jsme si pořídili i alpské šindele. Stálo to sice více peněz než se nám prvně chtělo dávat, ale když se dnes podívám na ten výsledek, tak to za to prostě stojí. Děti jsou z těch tvarů úplně unešené.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno