Za vrásky může genetika

Podle mnohých vědeckých studií ovlivňuje genetika náš vzhled pouze z dvaceti procent. Zbylých osmdesát závisí na našem životním stylu, odráží totiž to, jak o sebe pečujeme. Nezanedbatelnou roli hraje strava, svůj díl viny pochopitelně nese i stres a nedostatek odpočinku – sedm hodin spánku představuje nutné minimum. Roli hraje rovněž poloha, ve které spíte. Určité pozice totiž dávají vzniknout spánkovým linkám, které nezmizí. Ideální je spát na zádech.

 

Strava není důležitá

Ba naopak, i v tomto případě platí, že jsme to, co jíme. Dostatek čerstvé zeleniny a ovoce, rostlinné bílkoviny, kvalitní zdravé tuky a spousta čisté vody se postarají o dokonale hladkou pleť bez jediné chybičky. Čeho byste se měli naopak vyvarovat, to je pečivo a potraviny bohaté na cukry, způsobují totiž rychlejší stárnutí pokožky. Omezte také konzumaci kávy, protože kofeinové nápoje pokožku vysušují. Zkuste je nahradit zeleným čajem, který vás rovněž povzbudí a navíc obsahuje cenné antioxidanty. Pokud se oblíbeného černého moku nedokážete vdát, alespoň si důkladně hlídejte pitný režim.

 

Kosmetické produkty jsou jen reklama

Pleťové krémy nedisponují takovými zázračnými účinky, jaké nám slibují reklamy, ale rozhodně svůj význam mají. S jejich používáním ovšem musíte začít včas, jedině tak zabráníte hlubokým vráskám a rýhám. Pokud už se přece jen známky stárnutí do vaší pleti vepsaly, zkuste je „vyzmizíkovat“ pomocí estetické medicíny. Dnes existuje celá řada rychlých, bezbolestných a neinvazivních metod, které ukazují, že plastická operace není jediným řešením. Vrásky vyplní injekce s kyselinou hyaluronovou, která dodá tváři ztracený objem, hydrataci a pružnost. Ochablé partie tváře, brady a krku pak pozvedne lifting bez skalpelu, který se provádí pomocí speciálního zdravotnického přístroje působícího

fokusovaným ultrazvukem HIFU FINESE. Ten pracuje ve stejně hlubokých vrstvách kůže jako plastický chirurg, avšak je daleko méně radikální, po ošetření se tak můžete hned vrátit do běžného života. Tak dopřejte si krásnější a mladší pleť bez bolesti a bez trápení!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno