Také nesmíme zapomenout na negativní působení dřevokazných hub a hmyzu. Špatná vlhkost, nedostatečné vytápění a během několika let se váš krov promění v sýr ementálového typu. Znalý čtenář jistě ví, že opravy střechy patří k těm nejnákladnějším vůbec. Vyhněte se zbytečným problémům a provádějte preventivní kontrolu stavu své půdy a společně s tím i vizuální kontrolu dřevěného krovu.

 

Jak dřevo chránit?

Na tuto otázku existuje celkem jednoduchá odpověď. Ochranný přípravek Imunitrelax vznikl přesně pro tyto účely a slouží k okamžitému zamezení rozvoje a růstu plísní a houbám. Hmyzu se v ošetřené dřevině nedaří a a není schopen se nadále rozmnožovat. Ochranný přípravek Imunitrelax je odborníky doporučován v kombinaci se zateplenou podlahou půdy. Vytvořením ideálních teplot v těchto prostorách mnohonásobně zvýšíte jeho účinnost a trvanlivost efektivity.

Ochranný přípravek Imunitrelax se aplikuje tlakovým postřikem, proto se bez jakéhokoliv problému dostane i do těžko dostupných míst. Využijte nabídky společnosti IP Polná a objednejte si její služby jak na tlakový postřik, tak zateplení půdního prostoru, čímž až o 30 % snížíte výdaje spojené s vytápěním.

 

Ochranný přípravek Imunitrelax a jeho hlavní přednosti

Ochranný přípravek krovu Imunitrelax byl vyvinut specialisty na střešní konstrukce, proto v sobě skrývá výrazné výhody, které radikálně prodlužují životnost střechy. Tlakový postřik dokáže zamezit šíření růstu dřevokazných hub, plísni a dokonce odpuzuje hmyz, který by jinak do dřevěné konstrukce nakladl vajíčka.

Tato ochrana prodlužuje životnost střechy a celého krovu. Postřik samozřejmě slouží i jako preventivní opatření před vznikem problémů a uchovává váš krov v bezpečí.

Seznamte se s touto skvělou technologií a přípravkem ve video ukázce – https://www.youtube.com/watch?v=1VjlLPBnp68.

 

Ochranný přípravek jedině se zateplením

Ochranný přípravek Imunitrelax doporučujeme v kombinaci s efektivním zateplením stropu nebo podlahy půdy. Společnost IP Polná nabízí opravdu rychlé a cenově dostupné řešení.

Před tlakovým postřikem přistoupí k zateplení foukanou minerální izolací, která šetří úspory za vytápění o celou třetinu z dosavadního výdeje.

Foukaná minerální izolace stojí desetinu z ceny klasického fasádního zateplení, vytváří bariéru bez tepelných mostů, zvyšuje požární odolnost objektu, udržuje ideální klimatické podmínky ve všech místnostech a při tom její realizace netrvá déle jak 3 hodiny.

 

Na koho se obrátit?

V případě, že vás zateplení stropu v kombinaci s ochranou dřevěného krovu zajímají a přemýšlíte nad objednáním služeb, obraťte se na tuzemské profesionály, kteří přicházejí s komplexní nabídkou. Po telefonické domluvě přijede stavební technik a přesně vám vyobrazí průběh prací, nedostatečnost ochrany domu a poukáže na nejcitlivější místa v konstrukci.

Snižte si své náklady za vytápění a chraňte dřeviny před napadením. Za slušné peníze získáte jistotu s dlouhotrvajícím účinkem.

Navštivte společnost IP Polna na internetových stránkách www.magmarelax.cz nebo rovnou zavolejte na číslo 800 100 533.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno