Chcete, aby byla vaše nová domácnost dokonalá, a nespokojíte se s ničím jiným než s kvalitním vybavením? Pak vám jistě záleží na tom, aby byly stejně dokonalé i podlahové krytiny. Pokud se nemůžete rozhodnout jakou položit podlahu, vložte svou důvěru do vinylové podlahy!

 

Odolné vinylové podlahy s ochrannou vrstvou

Vinylové podlahy mají řadu výhod, o kterých by byla škoda se nezmínit. Tyto podlahy jsou odolné vůči opotřebení, neboť jsou na povrchu opatřeny PU vrstvou. Hodí se nejen do vlhkých místností, ale i do interiérů, kde se pohybují vaši domácí mazlíčci. Potěší vás široká škála dekorů v elegantním designu jako je dřevo, kámen, kov nebo dlažba.

http://www.vinylove-podlahy-supellex.cz/vinylove-podlahy-vinylcomfort

 

Vinylové podlahy s výbornými vlastnostmi

Po vinylových podlahách se příjemně chodí. Měkký povrch je pružný a nezatěžuje vaše klouby. Navíc váš potěší fakt, že tyto podlahy vytvářejí příjemnou akustiku v místnosti a výborně izolují teplo. Z toho důvodu je bez obav položte na podlahové vytápění. Vybrat si můžete vinylové dílce, které se buď celoplošně lepí, nebo ukotvují do sebe pomocí zámkových spojů.

 

Výrobce luxusních podlah wineo® DESIGNline

Pokud hledáte kvalitní vinylovou podlahu, která s vámi bude po dlouhá desetiletí, položte do své domácnosti podlahy wineo® DESIGNline. Tento výrobce přináší na český trh exotické a luxusní podlahy, které dotvoří prostor podle vašich představ. Tyto vinylové podlahy imitují dřevěnou podlahu, dlažbu a kámen a zakoupíte je v mnoha formátech a s různými povrchy.

http://www.vinylove-podlahy-supellex.cz/opravy-vinylovych-podlah

 

Vyberte si z kolekcí výrobce wineo® DESIGNline!

Výrobce wineo® DESIGNline roztřídil jednotlivé vinylové podlahy do několika kolekcí. Z kolekce DESIGNline 400 si můžete vybrat mezi 28 dekory dřeva a kamene. Pokud dáváte přednost velkoplošnému formátu, zaujme vás kolekce DESIGNline 400 XL. Jestliže se nespokojíte jen tak s něčím, mohla by vás oslovit kolekce DESIGNline 800 craft. Ta obsahuje 6 designových dekorů na dílcích, které se mohou pokládat lepením.

Vinylové podlahy od výrobce wineo® DESIGNline prozáří vaši domácnost a vnesou do ní punc luxusu a exkluzivity!

Vždy je ale nejlepší vidět krytinu na vlastní oči, proto vás zveme také do našich showroomů v Praze, Brně, Plzni a Ostravě. Rádi vám tam s realizací vaší nové podlahy odborně poradíme.

Více informací a inspiraci najdete na: https://www.supellex.cz/

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno