Bali je mezi cestovateli velmi populární ostrov. Nachází se nedaleko ostrova Jáva a patří mezi nejkrásnější ostrovy světa. Bali nadchne panenskou přírodou včetně bělostných pláží, prastarými chrámy, vynikající kuchyní a především nezaměnitelnou atmosférou. Na Bali je hojně rozšířen hinduismus – náboženství, se kterým je těsně spjata jóga a poznávání sama sebe. Odhalte její tajemství i vy díky Sitara.cz.

 

Kousek Bali u vás doma!

Sitara.cz je internetový obchod, který má jediný cíl – seznámit vás s krásami a jedinečnou atmosférou indonéského ostrova. Prostřednictvím Sitary se vám otevírá možnost se s Bali seznámit a pořídit si domů kousek „z něj“.Obchod přichází s nabídkou oblečení na jógu a jedinečných šperků.

 

Šperky s posláním

Originální šperky z Bali tvoří velkou část nabídky. Jedná se hlavně o skvostné náramky. Nutno vědět, že se nejedná jen o obyčejné ozdoby. Šperky mají lidem dodat sílu, energii nebo fungovat jako ochrana či pomůcka při meditaci. Mezi nejkrásnější kousky určitě patří Čakrový náramek. Náramek zdobí barevné acháty, které doplňuje symbol korunní čakry (z pozlaceného stříbra). Acháty společně se symbolem mají fungovat jako ochrana, současně posilují sebedůvěru a stabilizují psychiku. V obchodě koupíte i nádherné jogínské náramky a náhrdelníky ze semínek Rudrakshi. Tato semínka v sobě podle hinduistického učení ukrývají léčivé a duchovní účinky a díky tomu posilují mysl jejich nositele.

Pro dokonalý prožitek z jógy

Při cvičení jógy dochází nejen k procvičování těla, pracuje se také s myslí a prožitkem. Je důležité, aby cviky byly prováděny v klidu a pohodlí. K tomu samozřejmě přispívá jóga oblečení. V obchodě na vás čekají stylová tílka, která byla ušita přímo na Bali. Koupíte zde také podprsenky na cvičení. Oblečení je zdobeno symboly lotosového květu či magického slovíčka óm. Prohlédněte si ho na sitara.cz.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno