Nejviditelnějším projevem stárnutí jsou vrásky, které se tvoří okolo očí. Anti-age oční séra dokáží jejich tvorbu částečně zpomalit, ale největšího efektu dosáhnete, pokud je správně aplikujete. Cílené vklepávání účinných krémů a jemná masáž oční okolí jsou jen jednou polovinou úspěchu. Tou druhou je důkladné vstřebání kosmetických přísad, které za jejich úspěchem stojí.

A právě s touto stránkou péče o pleť vám může pomoci LR ZEITGARD 2 Anti-age systém. Je jediným zařízením na trhu, které podporuje aplikaci a účinné působení produktů, působících proti stárnutí jemné pleti v oblasti očí.

 

Teplo, chlad a vibrace – to pravé pro vaši pleť

Střídavé působení tepla a chladu a vibrace, zlepšující průtok krve v ošetřované oblasti – to je tajemstvím úspěchu přístroje LR ZEITGARD 2. Změny teplot podporují lepší vstřebávání a průnik účinných složek hlouběji do kůže. Díky tomu je pleť optimálně vyživená a lépe hydratovaná. Jemné vibrace se pak starají o lepší cirkulaci krve, což celý proces ještě podpoří.

Kovová destička LR ZEITGARD 2 má optimalizovanou velikost a ergonomický tvar, určený speciálně pro ošetření citlivé kůže okolo očí tak, aby mohlo být Anti-age oční sérum dokonale vpraveno do pokožky.

71004

Vaše pleť není nijak zatěžována, protože celá metoda je založena na respektování jejích běžných funkcích (otevírání a zavírání pórů) a a vibrační masáž přirozeně posiluje tkáň a bojuje tak například proti tvorbě váčků pod očima a nejasným konturám obličeje.

Účinek celé procedury podpoří i vhodná kosmetika. Široká řada LR produktů Anti-Aging device maximalizuje účinky přístroje LR ZEITGARD 2 o stárnoucí pleť, zejména díky vysokému obsahu účinných látek a nealergizujícímu složení, šetrnému i k té nejcitlivější pleti. Jde o nejucelenější anti-age program v oblasti péče o pokožku v ČR. Vyzkoušejte i vy jeho jedinečné účinky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno