Své nové erotické pomůcky rozhodně nekupujte na tržnici nebo dokonce jako použité z druhé ruky. Nikdy nevíte, jak s nimi předtím bylo zacházeno, jak byly skladovány, případně udržovány apod. Některé materiály jsou náchylné na vznik mikrotrhlinek, ve kterých se poté rády drží bakterie a určitě byste si nechtěli domů spolu s erotickým povyražením přinést i nepříjemnou infekci.

U profesionálních sexshopů máte jistotu, že veškeré zboží je příslušně atestované, hypoalergenní a naprosto nezávadné. Nákupem nic neriskujete. Začít můžete s levnými maličkostmi od vibračních kroužků, jenž při nasazení na penis potěší muže i ženu, přes jednoduché Venušiny kuličky, sloužící k drobným příslibům erotiky během dne až po jednoduché vibrátory s množstvím funkcí. Za několik stokorun tak získáte nezapomenutelné chvíle doslova nabité vášní.

Výstřižek

Erotický luxus do vaší ložnice

Pro náročnější vyznavače perfektního sexu pak máme skutečně žhavý tip: vibrátory Lelo se sametově hebkým povrchem z lékařského silikonu a tvary navrženými tak, aby co nejpřesněji odpovídaly křivkám lidského těla a dokonale masírovaly bod G. Dostupná je i varianta speciálně vytvořená tak, aby si ji mohli při milování užít oba partneři současně a nechali se tak unést na vlně slasti vyvolané dráždivými vibracemi.

Výstřižek

Nastavitelné vibrační módy (plynulé u pulzní vibrace), volitelný stupeň intenzity, 100% voděodolnost a unikátní tvar dělají ze sexu s Lelo vibrátory něco úplně nového a jedinečného.

TIP: Nákupu přes internet se nemusíte bát. Lepší ceny rozhodně nejsou negativně vyvažovány tím, že „pošťačky se budou podivovat vašemu balíčku ze sexshopu.“ Diskrétní sexshop zabalí vaše zboží tak, že ani podle odesílatele nepoznáte, co je uvnitř. Zvídavé oči sousedů i členů rodiny tak budou odkázány do patřičných mezí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno