Přemýšleli jste někdy nad tím, na jaký tvar nehtů byste se měli zaměřit? Jaký tvar nehtů vám bude nejvíce vyhovovat a slušet? Možná ani netušíte, do jakého tvaru je možno nehet upravit. Než tedy začnete s nehtovou modeláží a aplikací gel laku, UV lampy nebo než použijete sadu na akrylové nehty, pojďme se společně na jednotlivé tvary nehtů podívat.

 

Tvary nehtů

  • Pokud nosíte spíše krátké nehty, bude pro vás vhodný kulatý tvar nehtů. Po takové úpravě by samotný nehet neměl přesahovat nehtové lůžko. Pokud ho přesáhne, mělo by to být jen velmi málo. Kulatý tvar nehtů bude dobře vypadat na drobných nehtových lůžkách a krátkých prstech. Dlouhé nehty vypadají u drobných nehtových lůžek a na krátkých prstech nepřirozeně. Než tedy vezmete lak na nehty, razítka na nehty a zdobení na nehty, pamatujte na to.
  • Pokud jde o oválný tvar nehtů, sluší prakticky každému nehtovému lůžku a každému prstu.
  • To takový mandlový tvar nehtů je přímo stvořený pro dlouhé prsty a dlouhá nehtová lůžka. Mandlový tvar nehtů má zaoblenou úzkou špičku, která ještě více opticky zúží a prodlouží vaše prsty. Pokud takový tvar nehtu opatříte lakem na nehty Opi, akrylovým lakem ze sady na akrylové nehty nebo gel lakem na nehty, dosáhnete velmi elegantního vzhledu.
  • Velmi zajímavě vypadá hranatý tvar nehtů, který je vhodný u nehtů, které nejsou ani příliš dlouhé, ani příliš krátké.
  • Pokud chcete mít špičatý tvar nehtů, nejlépe uděláte, když použijete umělé nehty.

 

Přehledný kosmetický kufřík

Ať už se rozhodnete pro hranatý, kulatý nebo oválný tvar nehtu, budete potřebovat veškeré pomůcky na nehtovou modeláž. Pokud vám některé chybí, objednejte si je v e-shopu rajnehtu.cz. Zároveň s nimi nezapomeňte ani na kosmetický kufřík, abyste mohly veškeré potřeby a pomůcky uložit pěkně elegantně a pohromadě.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno