Každý si dokonalou kuchyni představuje jinak, někdo dává přednost klasice, jiný vsadí na moderní eleganci. Pokud plánujete pořízení nové kuchyňské linky a lákají vás moderní trendy, můžete se inspirovat v tomto článku.

Konzervativci dávají přednost dřevěným dekorům, pokud však toužíte po moderním vzhledu, přednost dáte jiným vzorům. Moderní kuchyně se zpravidla ponesou v trendy barvách a povrchových úpravách. Především bílé, černé a šedé dekory v lesklých provedeních dominují moderním kuchyní. Často v kombinaci s křiklavě barevnými doplňky.

Tip: Teprve přemýšlíte, jak samotnou kuchyni situovat v novém domě? Nemáte vybraný typ, velikost, ani umístění v místnosti? Všechny informace naleznete v článku: Jak vybrat kuchyňskou linku.

Vysoký akrylátový lesk a mat jsou dalším hitem posledních let. Výhodou je vysoká kvalita povrchové úpravy, snadná údržba, vysoce odolný povrch bez pórů, splňující přísné hygienické nároky. Navíc lze vybírat z mnoha odstínů barev, na své si tedy přijde každý.

 

Fotogalerie moderních kuchyní

Nic o designu nepoví víc, než samotné fotky. Podívejte se na různá provedení a vyberte si styl, který vám nejvíce vyhovuje a ve kterém se budete cítit nejlépe. S určitou představou poté můžete navštívit kuchyňská studia Gorenje, kde s vámi váš nápad dotáhnou až do zdárného konce.

Tip:Zaujaly vás moderní kuchyně? Rádi byste se podívali na další? Navštivte fotogalerii moderních kuchyní Gorenje, kde naleznete ještě mnohem více inspirace.


 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno