Tento typ bydlení je u nás v posledních letech stále žádanější. Svůj podíl na tom má úřednická mašinerie i touha po levném a přitom komfortním bydlení. Společnost HOBBYTEC.CZ se proto rozhodla doplnit svůj široký sortiment potřeb pro dům a zahradu i o montované a mobilní stavby, které jako jedna z mála u nás i sama vyrábí!

V nových výrobních halách vznikají na ploše více než 2 000 m2 různé typy finančně nenáročných staveb, splňujících minimálně požadavky na nízkoenergetické bydlení. K nejobligátnějším patří  modulové domy ze série superior, které se obejdou bez základové desky. Místo ní je možné využít hned několik chytrých a nenáročných řešení:

  • železobetonové dlaždice
  • zátěžové dlaždice
  • dřevěné fošny
  • betonové patky
  • zemní vruty

Pro všechna tato řešení platí, že v 90% případů jsou hotové stavby bez problémů schváleny příslušným stavebním úřadem jako mobilní domy, a pokud by se přece jenom vyskytly nějaké problémy, není problém na již hotové dílo namontovat nápravu a funkční oj, aby bylo plně vyhověno zákonem daným požadavkům.

Mobilní bydlení za méně než milion korun

V současné době jsou mobilní domy ze série superior nabízeny ve čtyřech velikostech. Ta největší stavba se rozkládá na 48 m2 a plně nahradí klasické bydlení 2+1. Samotná cena však bývá pro většinu zákazníků překvapením – nezaplatíte totiž více než 700 000 Kč, a přitom dostanete stejně kvalitní izolaci i další benefity jako u klasického zděného domu.

Navštivte e-shop Hobbytec.cz a vyberte si dům podle svého gusta. V nabídce najdete také zimní zahrady, garáže nebo třeba mobilní kanceláře, a to vždy za výhodnou cenu a s bonusem ke každému nákupu! Neváhejte a vyzkoušejte!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno