Tento typ bydlení je u nás v posledních letech stále žádanější. Svůj podíl na tom má úřednická mašinerie i touha po levném a přitom komfortním bydlení. Společnost HOBBYTEC.CZ se proto rozhodla doplnit svůj široký sortiment potřeb pro dům a zahradu i o montované a mobilní stavby, které jako jedna z mála u nás i sama vyrábí!

V nových výrobních halách vznikají na ploše více než 2 000 m2 různé typy finančně nenáročných staveb, splňujících minimálně požadavky na nízkoenergetické bydlení. K nejobligátnějším patří  modulové domy ze série superior, které se obejdou bez základové desky. Místo ní je možné využít hned několik chytrých a nenáročných řešení:

  • železobetonové dlaždice
  • zátěžové dlaždice
  • dřevěné fošny
  • betonové patky
  • zemní vruty

Pro všechna tato řešení platí, že v 90% případů jsou hotové stavby bez problémů schváleny příslušným stavebním úřadem jako mobilní domy, a pokud by se přece jenom vyskytly nějaké problémy, není problém na již hotové dílo namontovat nápravu a funkční oj, aby bylo plně vyhověno zákonem daným požadavkům.

Mobilní bydlení za méně než milion korun

V současné době jsou mobilní domy ze série superior nabízeny ve čtyřech velikostech. Ta největší stavba se rozkládá na 48 m2 a plně nahradí klasické bydlení 2+1. Samotná cena však bývá pro většinu zákazníků překvapením – nezaplatíte totiž více než 700 000 Kč, a přitom dostanete stejně kvalitní izolaci i další benefity jako u klasického zděného domu.

Navštivte e-shop Hobbytec.cz a vyberte si dům podle svého gusta. V nabídce najdete také zimní zahrady, garáže nebo třeba mobilní kanceláře, a to vždy za výhodnou cenu a s bonusem ke každému nákupu! Neváhejte a vyzkoušejte!

1 komentář

  1. Nedávno jsem si nechala vyměnit okna na chatě, která byla již ve velice ve špatném stavu, ale ještě jsem potřebovala vyřešit, že jsem vždy po dešti měla kaluže vody před vchodem, a tak mi kamarád ukázal řešení, které použil u svého domu, a tou byla zatravňovací dlažba, která mu zpevnila vjezd do jeho garáže. Předal mi kontakt na firmu, která mi je také položila před vchodové dveře mé chaty.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno