Matrace z PUR pěny

Matrace z PUR pěny jsou již tradičním výrobkem mnoha společností zabývající se výrobou kvalitních matrací. Právě skladba a dobré kopírovací vlastnosti zajišťují vždy dokonalou oporu těla, ať už se převalujete nebo ležíte ve strnulé poloze po celou noc. Ve své podstatě je vhodná pro všechny typy klientů. Kvalita těchto matrací se dá vysledovat hustotou použitého materiálu na jeden kilogram krychlový. Podle této informace se dají vystopovat ty nejkvalitnější matrace.

Matrace ze studené pěny

Název získala od studeného výrobního procesu za použití vody. Při výrobě se nepoužívají žádné škodlivé látky. Po právu se tato matrace označuje za nejmodernější matraci současnosti. Matrace ze studené pěny jsou tužší a dokážou se maximálně přizpůsobit tělu.

Navíc má otevřenou strukturu buněk, takže je i vzdušná a dokáže v průběhu noci optimálně vyrovnávat teplotní rozdíly. HR pěna je sice tužší než klasická PUR pěna, ale za to je hygieničtější díky své vzdušnosti. Tyto vlastnosti jí nadále propůjčují možnost uložení na pevnou desku stejně tak, jako je tomu u pružinových matrací. Udělejte pro svůj spánek maximum a nalezněte si prodejce, který se o vás dokáže opravdu postarat. Chtějte za své peníze ty nejlepší výsledky.

Pokud chcete nakoupit ještě levněji, zaměřte se na akci matrace 1+1 od MATRIMEX a ušetřete nemalé finanční prostředky. V nabídce naleznete právě oba typy matrací.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno