Buďte spolu

Žádný hmotný dárek nepřekoná chvíle strávené společně. Naplánujte „tajnou“ oslavu – třeba piknik ve vašem oblíbeném parku nebo spolu vyražte na místo, ke kterému se pojí vaše vzpomínky. Jsme si jistí, že tátu dostanete do kolen. I muži totiž milují překvapení.

 

Láska prochází žaludkem

Pokud hledáte last-minute inspiraci, jídlo a oblíbené laskominy by měla být jistá volba. Náš tip? Z oblíbených pochutin sestavte třeba dárkový koš, ke kterému přidáte nějaký ten pěkný vzkaz.

 

I muži chtějí být stylový

Máte doma tatínka elegána? Výběr dárku ještě nikdy nebyl jednodušší. Překvapte ho novou kravatou, motýlkem nebo třeba kšandami. Uvidíte, že mu dozajista vykouzlíte úsměv na tváři. Inspirujte se naší bohatou nabídkou pánských doplňků a šperků na www.trendhim.cz.

Darujte zážitek

Chcete být originální? Překvapte tatínka lístkem na představení, o kterém tajně touží. Pokud máte naopak doma muže sportovního, s předplacenou permicí do bazénu či fitcentra určitě nešlápnete vedle.

 

Ručně vyrobený dárek

Poslední tip je pro všechny ty, kteří jsou v zruční a nebojí se žádné výzvy. Na internetu najdete nespočet nápadů na různé DIY dárky, které můžete pro svého tatínka vyrobit. Fantazii se meze nekladou. Náš tip? Zapojte do výroby dárků i vaše nejmenší – nejenže je skvěle zabavíte, ale také si užijete týmovou práci.

Ať už se rozhodnete darovat cokoliv, nezapomeňte rozmazlovat vaše tatínky během celého roku. Určitě si to zaslouží, nemyslíte?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno