Spoje a posunování

Pokud jste se rozhodla pro permanentní prodloužení, je důležité vybrat tu správnou metodu. Jaké máte možnosti? Ty nejběžnější metody jsou prodloužení keratinem, kovovými kroužky microrings a nebo vlasovými pásky tape-in. Liší se typy spojů a také délkou nasazování. Zatímco při upevňování pramenů keratinem či kovovými kroužky počítejte s delším časem, tape-in vlasy jsou nalepené za chvilku. To samé platí i při posunování spojů, které musíte provádět každé dva až tři měsíce.

Pokud nechcete řešit spoje nebo chcete mít vlasy dlouhé jen občas či na zvláštní příležitosti, zapomeňte na trvalé prodloužení a pořiďte si clip in vlasy. Ty si jednoduše připnete speciálními sponkami před zrcadlem a máte dlouhé vlasy během minuty! Clip in příčesky jsou k dostání buď v jednom dlouhém pásu, nebo v několika kratších pásech či jako clip in ofina nebo clip in culík.

Vlasová kosmetika

Nezapomínejte také na správnou péči o prodloužené vlasy. Protože se jedná o neživý vlas, který nemá šanci se nijak vyživovat a obnovovat vnitřně, musíte mu potřebnou péči dopřát zvenčí. K tomu slouží velká řada kosmetických přípravků, které jsou přímo určené na prodloužené vlasy. Jedná se o masky, olejíčky nebo vlasové vodičky. Pozor dávejte i při česání. Rozhodně nepoužívejte obyčejné hřebeny, mohly by totiž vlas mechanicky poškodit a takto poškrábaný vlasy již nemá šanci se zregenerovat. Raději investujte do speciálních kartáčů. Důležité je i trochu pozměnit návyky a zabránit tak vlasům, aby se zbytečně necuchaly a nevysušovaly. Pokud možno vlasy co nejméně kulmujte a žehlete, při vysoušení používejte studený vzduch. Také před odchodem do postele si vlasy spleťte do copu nebo svažte do culíku. Zamezíte tím třepení a zacuchání.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno