Máte hlavu plnou starostí a už Vám nezbývá čas starat se, kdo se zase vyřádil na vaší fasádě nebo garážových dveřích? Už zase se Vám na domě objevilo graffiti, ale vy absolutně nemáte čas to řešit. Jenomže nechat to bez povšimnutí taky nemůžete. Ano, taky jsem zažíval takové pocity. Bydlím totiž v lokalitě, kde bylo třeba se s takovými vandaly prostě sžít. Nejprve jsem si to aspoň myslel.

Když jsem ale narazil na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., odborná likvidace, odstraňování plísně, graffiti Brno, myslet jsem si to přestal. Už mě nebavilo neustále graffiti nechávat odstranit. Lezlo mi to do peněz i na nervy. A tak jsem zkusil hledat jiné řešení, kterým byla už zmíněná firma.

Našel jsem, že firma A SERVIS LIPKA nabízí antigraffiti ochranu, která sice nezabrání sprejům, aby se na materiál uchytily, ale zabrání jim se vsáknout. Proto je díky ní následné čištění graffiti velmi zjednodušené, firma A SERVIS ho dokonce provádí zadarmo.

Nechal jsem si tedy antigraffiti ochranu nanést. Protože už jsem měl zkušenosti s tím, kde se graffiti na mém domě objevuje nejčastěji, věděl jsem i přesně, kam ji chci aplikovat.

Když se tedy graffiti objevilo znova, stačilo jen zavolat firmě, která ho zdarma přijela odstranit. Antigraffiti nátěr jsem pak ještě nechal na ztenčených místech obnovit. A takto se to opakovalo ještě několikrát. Když ale uličníci viděli, že jejich výtvory ze dne na den stejně mizí, už se útoky zmírnily.

Myslím, že firma A SERVIS má velmi dobrou taktiku. Věřím tomu, že vandalové se časem uklidní úplně, zatím tomu vše nasvědčuje. Firmu A SERVIS LIPKA doporučuji i Vám.

Frekventované provozovny a koberce. Hloubkové, kartáčové čištění Brno

V našem antikvariátu máme i starožitný nábytek a je vše zařízeno do takového stylu, aby se to dobře slučovalo se zbožím, které nabízíme. Jenže k tomu parkety podle nás moc nepatří a linoleum už vůbec ne. Proto jsme se při jeho vybavování rozhodli pro koberce. Nicméně ty po nějakém čase při každodenní otevírací době začaly být hodně špinavé a zašlé. Bylo potřeba je důkladně vyčistit, jinak bychom se té špíny snad nezbavily už nikdy.

17992441 - fluffy carpet on laminate floor

Nakoupili jsme naší uklízečce drahé čisticí prostředky, ale ani tak se jí po několika pokusech nepovedlo koberce vyčistit tak, jak jsme si to představovali. Rozhodli jsme se proto obrátit na nějakou úklidovou firmu. Jeden z našich stálých zákazníků nám doporučil úklidovou formu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců kotoučem, Brno, od které si doma pravidelně nechává čistit koberce i okna.

Kontaktovali jsme je tedy a domluvili se s nimi n termínu a kalkulaci. Naše koberce jejich lidé zbavili skvrn způsobené předchozí úklidovou firmou a samo žádné stopy po čištění nezanechává. Jejich veškeré špíny a nečistot, která nám na nich vadila a jsme s nimi opravdu spokojeni.

Zaměstnanci byli opravdu milí a vstřícní a svou práci odvedli skutečně rychle, takže jsme v obchodě nemuseli být dlouho do noci, protože práce probíhala až po naší zavírací době. Jakmile naše koberce budou opět potřebovat vyčistit, na nikoho jiného se obracet nebudeme. Čištění koberců Praha nám nabízí vše, co požadujeme a určitě zůstaneme jejich stálými zákazníky. Tímto bychom chtěli všem tuto službu vřele doporučit, protože budete určitě spokojeni.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno