Před měsícem měla babička narozeniny, tak jsme se se sourozenci dohodli, že ji společně, jako dárek, zakoupíme pobyt v lázních. Když došlo na daný den, babičku jsme tam společně odvezli a strávili tam s ní jedno odpoledne. Když jsme se ale vrátili, napadla nás ještě jedna myšlenka, že babičce uklidíme byt tak, že když se bude vracet, tak do čistého a hezky uklizeného. Tak jsme se na to se sourozenci vrhli, za jedno odpoledne jsem měli hotovo.

Umyli jsme ji okna, utřeli prach, vydrhli kuchyň i koupelnu a jako poslední jsme si nechali vysávání koberců. Když jsme se na to dostali, zjistili jsme, že koberce jsou opravdu hodně zanesené a že to bude chtít razantnější zásah než jen vysávání klasickým vysavačem.

Sebrali jsme ještě poslední síly a vrhli se na ruční drhnutí, ale nakonec jsme to rychle vzdali, jelikož jsou to staré koberce a nečistoty jsou zanesené opravdu hluboko. Tak jsme se rozhodli, že ji na to zavoláme profesionální výpomoc. Na internetu jsme našli spousty profesionálních firem, které se zabývají čištěním koberců. Srovnávali jsme cenové nabídky, pročítali jsme recenze od jejich zákazníků a také různá hodnocení.

Nakonec nám z toho síta vyšla jako nejlepší varianta firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců kotoučovým strojem Praha 10, která měla mnoho kladných recenzí a opravdu pozitivní hodnocení. Sice mají vyšší cenu za čištění koberců, ale za to je jejich práce kvalitnější a opravdu vyčistí všechny koberce.

Firmu jsme zkontaktovali a popsali jim naše přání. V daný den pak dojeli dva zaměstnanci firmy A SERVIS, vytáhli do bytu těžký kotoučový stroj a ihned se pustili do práce. Do koberců vkartáčovali kvalitní chemii a koberec opravdu důkladně vyčistili. Šlo to o něco pomaleji, ale bylo vidět, že to dělají důkladně.

A opravdu se povedlo, když koberce uschly, byly jako nové. Opět měly svoji původní barvu i vzhled a krásně provoněly celý byt. I babička byla nadšená, jak z naši práce, tak z práce firmy A SERVIS. Moc děkujeme a tuto firmu můžeme jen doporučit.

Co na zateplené plesnivé fasády. Dezinfekce, likvidace, čištění plísně, sanace Praha

Před měsícem jsme si pozvali firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., sanace, dezinfekce Praha, likvidace plísně, odstranění a čištění fasád od plísní v Praze, která v našem domě provedla odstranění plísní ze zdiva. Rozhodla jsem se, že se podělím o svou zkušenost, abych tak pomohla s výběrem firmy těm, kteří se také potřebují plísní zbavit. Plísně jsou opravdu velkou nepříjemností a nemluvě o tom, že mohou být příčinou dalších zdravotních problémů těch, kteří žijí v domech, kde se plísni daří.

23414664 - fungus

Já i můj manžel jsme byli mile překvapeni, jak rychle a dobře všechno provedli, a především po nich zůstal perfektní pořádek, což jsem velmi ocenila, protože když jsme si nechali vyměnit okna, zbyl po řemeslnících hrozný nepořádek, nad kterým jsme potom museli strávím hodiny. Zaměstnanci firmy měli práci perfektně zorganizovanou, rychle provedenou, z naší strany byla maximální spokojenost.

Chvílemi jsme doslova nevycházeli z údivu, jak jim to šlo od ruky. Na fasádě domu, se nám začala rozrůstat plíseň v místě, kde se dalo dostat jen z vysokozdvižné plošiny kvůli stromům v blízkosti domu. Zaměstnanci této firmy si vše zajistili, plíseň odstranili a krásně opravili fasádní barvou, která byla v odstínu téměř stejná jako původní. A SERVIS LIPKA nám potom zeď ošetřil kvalitním protiplísňovým nátěrem LSG na který garantují záruku 2 roky.

Celkově odvedli vynikající práci a všem ji vřele doporučuji. Firma A SERVIS dále nabízí i spoustu dalších úklidových služeb, které v budoucnu rozhodně rádi využijeme, například čištění podlah, protože ani to se neobejde bez pomoci odborníků.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno