Jsem majitelem restaurace, která se nachází v památkově chráněné budově. Mám na starosti i její údržbu. Nedávno tato budova dostala nový kabát. Jelikož se nachází ve frekventované části města, tak jsem s vandalismem nikdy problém neměl. Až do určité noci. Tu noc totiž fasáda budovy zažila nájezd sprejerů. Když jsem další den ráno přišel do restaurace a uviděl zničenou fasádu, tak jsem propadl čirému zoufalství. Po chvilce jsem se ale uklidnil, sedl k počítači a začal hledat firmu, která by mě těchto pouličních výtvorů zbavila.

Z nabízených firem jsem zvolil firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., Brno, odstraňování, likvidace plísně, graffiti, na základě recenzí a ohlasů od zákazníků se totiž jevila jako ta nejlepší. Zavolal jsem tedy na centrálu a velmi přátelskému pracovníkovi jsem sdělil svůj problém. Také jsem zdůraznil, že je budova památkově chráněná. Řekl mi, že odstranění graffiti nebude problém, tak jsme se hned domluvili na termínu. Ve smluveném čase poté dorazili pracovníci A SERVISU. Bez jakéhokoliv zdržování se dali do práce. Graffiti odstranili metodou, které říkali pískování. Tuto metodu totiž schvalují i památkáři. Velice jsem si oddechl, protože jsem nechtěl mít zbytečně další problémy.

Graffiti se pracovníkům podařilo výrazně zeslabit. Následovalo zamalování postiženého místa fasádní barvou. Byla mi nabídnuta aplikace antigraffiti ochrany. Tu jsem si bohužel nemohl z finančních důvodů dovolit. Do budoucna si ji ale určitě nechám nanést. Pracovníci firmy A SERVIS vrátili fasádu budovy do původního stavu. Moje restaurace tak opět působí reprezentativním dojmem. Pokud se i vám stalo něco podobného, tak nezoufejte a zavolejte do A SERVISU. Čím dřív, tím líp.

S domácími mazlíčky se s čistotou domova nemusíte rozloučit. Čištění koberců Brno

To, že máte domácí mazlíčky, nemusí nutně znamenat, že se s čistotou svého domova můžete hned rozloučit. Když jsme si pořídili kočku, chvíli jsem si to myslela. Často jsme si ani hned nevšimli, kde všude se vyčůrala nebo nechala jiné překvapení. Podle zápachu to později bylo ale zřejmé. Skvrny jsem sice čistila, ale domov mi už nikdy nepřipadal tak čistý, jako když jsme kočku ještě neměli. Hlavně kvůli kobercům. Rozhodla jsem se tedy, že by mě nějaká úklidová firma možná dokázala mého trápení zbavit. A co třeba úklidová firma A SERVIS LIPKA, s. r. o., dezinfekční čištění koberců Brno?

Tato firma má pobočku v Brně, navíc jsem na ni slyšela jen samou chválu, takže jsem se rozhodla ji vyzkoušet. Ceny měla také velice příznivé. Pro dobrý pocit jsem si nechala vyčistit koberce v celém bytě. A že to za to stálo. Pracovníci firmy A SERVIS čisticí chemií provoněli celý byt. Nevyčistili jen skvrny, ale celkově dodali kobercům nový a osvěžující vzhled. Koberce zase krásně ožily barvami. Trochu jsme se jen obávali, jestli použitá chemie v kobercích neudělá něco s naší kočkou, zda ji nemůže třeba nějak otrávit. Byli jsme ale uklidněni. Navíc nás ujistili, že koberce dokonce dezinfikují, takže budou jedině dokonale čisté a bezpečné i pro malé dítě, místo kterého my máme kočku.

 

46057983 - cute little ginger kitten wearing warm knitted sweater is playing with pet toy on white carpet

S firmou A SERVIS jsme opravdu spokojeni a se svými koberci teď také. Myslím, že pozvat si k čištění koberců tuto firmu byl moc dobrý nápad. Když její služby budeme využívat pravidelně, s čistotou domova se už loučit nemusíme. Zkusíte to taky?

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno