Před lety jsme s manželem našli u lesa opuštěné koťátko. Bylo velmi malé a ještě slepé. Kotě jsme tedy vzali domů a od té doby máme kočku. Za ty roky se z kočky stal manželův miláček. Nedají na sebe dopustit. V kuchyni u lednice máme koberec. Pokaždé, když jde manžel do kuchyně a otevře lednici, tak kočka stojí u něj. On jí vždy dá kus šunky nebo salámu. Hází jí to rovnou na koberec, na kterém je díky tomu obrovský mastný flek. Já mu za to neustále nadávám, ale není to nic platné.

Když už to bylo opravdu neúnosné, tak jsem se rozhodla, že nechám koberec vyčistit. Samotné se mi do toho nechtělo. Navíc jsem ani nevěděla jak a čím. Říkala jsem si, že internet bude jistota. Při čtení článků o různých metodách čištění jsem našla firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců do hloubky Praha 7. Tato firma čistí koberce strojovou metodou, kterou si spousta lidí velice pochvaluje. Další den jsem zavolala na centrálu. Vše bylo během několika minut vyřízené.

Pracovníci A SERVISU ve smluvený den přijeli k nám domů a hned se pustili do čištění koberce. K tomu si s sebou přivezli kotoučový stroj, speciální vysavač a čistící prostředek. Ještě jsem neměla ani dožehleno a už byli s čištěním hotovi. Koberec byl jako nový. Krásně vyčištěný. Kobercová vlákna, která byla u ledničky nejvíce sešlapaná se napřímila. Na omak byl koberec skoro suchý a nadýchaný. Mastná skvrna, jakoby na něm nikdy nebyla. Byla pryč. I manžel takto precizně vyčištěný koberec vychvaloval. A víte co? Od té doby šunku nebo salám dává naší kočce už jen do misky. Tímto bych ráda firmě A SERVIS za nádherně vyčištěný koberec moc poděkovala. Jen díky ní přestal manžel se svým zlozvykem.

Rotační čištění, krystalizace, impregnace, voskování podlah. Linolea, PVC, marmolea Praha

A co říkají Vaše podlahy? Mlčí?! Kdybyste o ně správně pečovali, určitě by mluvily jinak. Ty naše si nemohou stěžovat. Staráme se o ně totiž nejlépe, jak jen to jde a díky tomu tak také vypadají. A to velmi dobře. Náš dům je ale velký, proto bychom to nezvládli úplně sami. Navíc by nám chyběla i pořádná technika. Odborníkům z firmy A SERVIS LIPKA, s. r. o., rotační čištění podlah Praha, ale nechybí vůbec nic. Technika ani ochota a dobré vychování. Tuto úklidovou firmu jsme si poprvé najali před nějakým časem a teď jejích služeb využíváme pravidelně. V domě máme různé druhy podlah a firma A SERVIS si poradí se všemi.

Poprvé jsme si tuto úklidovou firmu zavolali jen tak, protože jsme chtěli vyzkoušet něco nového. Nechali jsme si podlahy v celém domě umýt, ale také navoskovat. Firmu jsme si pozvali převážně kvůli voskování. Sami bychom voskovat podlahy totiž určitě ani nezkoušeli. Navíc jsme ani netušili, zda je to u všech druhů vůbec vhodné. Už při čištění nás ale firma A SERVIS překvapila. Pracovníci si dovezli speciální stroj, díky kterému práce nevypadala vůbec namáhavě, za to byla velmi efektivní. Ani my sami jsme snad podlahu tak důkladně nikdy nemyli. Pracovníci byli opravdu moc pečliví. A s voskováním taktéž.

43692711 - big comfortable double bed in elegant classic bedroom

Naše podlaha je díky nim chráněná a stále září novotou. Proto na firmu A SERVIS nedáme dopustit. S firmou A SERVIS LIPKA naše podlahy nemůžou být spokojenější. My jsme si tuto firmu velmi oblíbili. Také Vy vyzkoušejte, co dovede. Možná budete překvapeni.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno