Na prázdniny nás navštívila naše malá vnučka. Vždy nám tahle návštěva udělá velkou radost. Bydlíme v bytě, takže s vnučkou trávím většinu dne venku. Nedaleko domu máme dětské hřiště a přehradu. Obvykle tedy chodíme k vodě nebo na průlezky, malá se vždy vyřádí a večer alespoň bez problému usne. Večer po jedné procházce jsem si ale všimla černých skvrn na našem světlém koberci. Při bližším prozkoumání jsem zjistila, že to budou nejspíš skvrny od téru.

Vzpomněla jsem si totiž, že jsme po cestě míjely rozestavěnou silnici, takže vnučka mohla nějaké zbytky téru donést na svých podrážkách. Plánovala jsem celou noc věnovat čištění koberce, ale po nějaké době jsem to raději vzdala. Skvrna byla opravdu neoblomná. Začala jsem se docela bát, že koberec je už nadobro ztracen. Druhý den jsem ale volala dceři a ta našla vhodné řešení.

Řešením mého problému se zdála být úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., kartáčové čištění koberců Brno. Ihned jsem se s firmou zkontaktovala a doufala, že mou obavu zažene. Tak se také stalo. Firma k nám hned někoho poslala. Už od začátku se pracovník A SERVISU tvářil sebevědomě, v jeho obličeji nebyla ani stopa po pochybách. Byl to očividně opravdový odborník, protože skvrna od téru doopravdy zmizela. Firma A SERVIS LIPKA to tedy vážně dokázala, i když bych si i myslela, že je něco takového nemožné.

Firmu A SERVIS LIPKA určitě doporučuji všem, kteří se také trápí nezvladatelnými skvrnami na koberci. Za pomoc od této firmy jsme velmi rádi.

Výškové práce Brno. Mytí oken, střešních oken, zimních zahrad

Když se náš syn zasnoubil, tak nás s mou budoucí snachou poprosili, jestli by nemohli mít svatbu u nás doma. Jejich žádost nám udělala velkou radost a samozřejmě jsme rádi souhlasili. Bydlíme v hodně velké vile s velikou zahradou, a jelikož chtěli mít komorní svatbu jen v nejužším kruhu, tak tam bylo místa až až. Ale k takovému velkému dni patří i to, aby bylo vše do puntíku perfektní, a to včetně úklidu.

48203254 - window.

Ale na ty nejhorší věci, jako je umývání oken a zvláště našich oken ve výšce a podobně nedostupných oken v zimní zahradě, jsme si řekli, že bude lepší, když si najmeme nějakou úklidovou firmu. Proto jsem brouzdala po internetu a hledala takovou firmu, která bude mít co největší počet kladných recenzí, abych věděla, že odvedou opravdu kvalitní práci a bude prostě vše tak, jak má být.

Po vybírání jsem nakonec zvolila A SERVIS LIPKA, s.r.o.výškové práce Brno, mytí oken, zimních zahrad. A dodnes si jejich služby nemůžu vynachválit. Velmi ochotně nám vyšli vstříc, protože jsme měli milion požadavků ohledně termínu a podobně a neměli s tím nejmenší problém, i když už jsem měla někdy pocit, že si docela vymýšlíme.

Přijeli dva dny před svatbou, aby perfektně uklizený stav našeho domu vydržel co nejdéle. Byli velmi rychlí a šikovní a hlavně naše okna umyli tak, že se leskli jako zrcadlo. Díky nim jsem měla pocit, že jsme pro svatbu našeho syna udělali maximum. Okna vydržela čistá opravdu dlouho, takže jejich službu mytí oken Praha mohu jedině všem vřele doporučit a i jejich další služby, protože jejich servis zahrnuje i čištění a koberců, které někdy určitě vyzkouším, protože vím, že se jedná o kvalitní firmu a budu s nimi spokojená.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno