Pokožka je největším orgánem lidského měla, musíte jí tedy i vy dopřávat tu nejlepší péči. Dosáhnout toho můžete jedinou cestou – používáním vhodných přípravků, které se do kůže lehce vstřebají a dodají jí potřebné živiny. Vašimi pomocníky by v tomto případě neměly být běžně dostupné krémy či pleťová mléka. Mohou totiž obsahovat kromě účinných látek i chemické složky, které naopak mohou pokožce uškodit. Výbornou volbou jsou naopak speciální terapeutické oleje, které vám chceme představit v tomto článku.

 

100 % přírodní síly v každé kapce

Bio terapeutické oleje PfC jsou výjimečné díky způsobu, jakým jsou vyráběny.

Zpracovávají se lisováním za studena, na ručních lisech, díky čemuž si použité suroviny vždy zachovají všechny účinné látky. Používají se tradiční a původní španělské receptury z oblasti Andalusie. Všechny suroviny, jako semena, plody, okvětní lístky či jádra, jsou ekologicky pěstované. Bio terapeutické oleje PfC obsahují pouze přírodní látky, rostlinné oleje z prvního lisu, doplněny mohou být o esenciální oleje a květinovou vodu.

 

NEJSOU TESTOVÁNY NA ZVÍŘATECH !

Zaručeně pravé BIO OLEJE poznáte podle toho, že neobsahují složky živočišného původu, syntetické vonné látky a umělá barviva ani konzervační látky, nesmí obsahovat ropné deriváty, silikon, ani geneticky modifikované organismy a především žádné látky, ohrožující hormonální systém.

Dopřejte proto svému tělu a pokožce tu nejpřirozenější ochranu a výživu, bez alergických reakcí, v podobě čistého PfC BIO oleje.

Pro krásu pleti i řešení zdravotních problémů

Všeobecně se v kosmetice oleje využívají stále častěji. Jednak pro svou výjimečnost snadné aplikace a vstřebatelnosti, ale především protože jsou v podstatě koncentrací cenných látek, vitamínů, minerálů, proteinů a antioxidantů. Bio terapeutické oleje kromě toho, že zajistí hebkost a pružnost pokožky, řeší navíc zdravotní problémy a hojí.

Za zmínku stojí mimořádný BIO RICINOVÝ OLEJ, který pomáhá zpevnit nehty a pleť, podporuje růst a prodlužování řas, ale především při pravidelném užívání odstraňuje bradavice.

Na problematickou a mastnou pleť zcela jistě pomůže BIO AVOKÁDOVÝ OLEJ nebo BIO ARGANOVÝ OLEJ. Proti stárnutí , vráskám a na masáže obličeje doporučíme BIO MERUŇKOVÝ OLEJ, nebo BIO OLEJ LÍSKOVÝ OŘECH, který mimo jiné má stahující účinky a ulevuje od bolesti svalů. Na popraskané tkáně, žilky a strie jednoznačně pomůže BIO ŠÍPKOVÝ OLEJ, který díky vysokému obsahu vitamínu “C” obnoví vlastní tvorbu kolagenu v buňkách. A jako nepostradatelný a výjimečný olej, je nutné zmínit BIO KOKOSOVÝ OLEJ, který působí antibakteriálně, antivirově a antimikoticky. Proto je vhodný kromě aplikace na dětskou pokožku, určen i na ošetření prstů chodidel, na proleženiny i na místa na těle napadená plísní.

Tyto a další terapeutické oleje je možné koupit na www.pfccosmetics.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno