Najít v běžné konfekci oblečení cokoliv většího než XL je často nad lidské síly. Právě se baculky, moletky a nastávající maminky musí porozhlédnout jinde. Internetové e-shopy nabízejí celou řadu dostupných modelů. Stačí si jen vybrat. A u českého výrobce, který důvěrně zná křivky slovanských žen, se rozhodně nakupuje nejlépe.

Opravdu elegantní, vkusnou a skvěle padnoucí módu najdete v e-shopu Modestia.cz. Praktické vyhledávání přímo podle vaší aktuální velikosti a neustále obměňovaná nabídka limitovaných kolekcí oblečení činí z Modestie jedinečné místo pro každodenní nákup oblečení pro plnoštíhlé.

 

Oblečení musí skvěle padnout

Při nakupování oblečení přes internet se vždy nezapomeňte důkladně přeměřit. Nesprávně zvolenou velikost sice můžete do čtrnácti dnů bez udání důvodu vrátit, ale bývají s tím zbytečné starosti navíc. Příliš úzké šaty nebo tričko vám skvělé křivky nevykouzlí – naopak, zdůrazní každý faldík i povolenou kůži. Bude natáhnuté, prosvítající a možná ho ani nezapnete. V širokém oblečení se zase ztratíte jako hrášek v polévce a o nějaké elegantní linii nemůže být ani řeč. Jen v dobře padnoucím oblečení se budete cítit opravdu pohodlně a atraktivně.

 

Pozor na neposedné lemy

Nevíte, jestli by vám lépe slušela prodloužená nebo standardní délka triček či sukní? Pak máme pro vás jednoduchou radu: lem vašeho oblečení pro baculky nikdy nesmí končit tam, kde je vaše tělo nejširší. Sukně by nikdy neměla být ukončena uprostřed stehen, ale spíše nad nebo pod koleny, a pokud milujete tříčtvrteční kalhoty, nikdy by neměly končit v nejobjemnější části lýtek. Pokud toto jednoduché pravidlo dodržíte, bude vám oblečení kila spíše ubírat než naopak.

 

Nebojte se barev

Ani móda s několika X nemusí být nudná, ba naopak, pestré barvy vám leckdy udělají opravdu nečekanou službu. Pověsti o zeštíhlujícím efektu černé skutečně nelžou, ale měla byste ji využívat jen tehdy, když se chystáte obléci něco opravdu vypasovaného. Jinak si můžete dovolit prakticky jakékoliv barvy; hlavní břemeno skvělé vizáže stejně nese na ramenou vhodný střih a délka oblečení. Dobře padnoucí oblečení se barev bát rozhodně nemusí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno