Když jsme se měli stěhovat do nově zrekonstruovaného bytu, zhrozila jsem se oken, které byly samé lepidlo, silikon a malta. Vůbec jsem si nevěděla rady, jak okna vyčistit, aniž bych je nějak poškrábala.

Kamarádka mi poradila firmu A SERVIS LIPKA, kterou využívají k mytí oken v práci, kde je zaměstnaná. Na internetu jsem si firmu vyhledala a hned jsem jim zavolala, jestli by mohli nejpozději do týdne přijít okna v našem bytě umýt. Popsala jsem jim, v jak hrozném stavu okna jsou a že na to bude určitě potřeba celý den, než se vyčistí. Po domluvě k nám za čtyři dny přijeli tři pracovníci této firmy a okna perfektně vyčistili a umyli za necelé čtyři hodiny!

Jejich rychlá práce mě i manžela naprosto ohromila, a i když jsme s manželem pečlivě hledali na oknech nějaké nedostatky špatného umytí, nic jsme nenašli. Okna jsou po jejich mytí krásně čistá bez šmouh a krásně se lesknou. Vyčistili pečlivě i rámy a parapety. Jsou to prostě skvělí pracanti.

S manželem jsme z jejich provedené práce doslova nadšeni a určitě tuto firmu budeme využívat nadále. Jestli mohu poradit ostatním, kteří využíváte úklidovou firmu a nejste s ní spokojeni, domluvte se s firmou A SERVIS na službu mytí oken, určitě Vás nezklame.

Starost s mytím oken ve výškách má snadné řešení

Dobrý den,

ráda bych se zmínila o firmě A SERVIS LIPKA, která přijela umýt okna v mém bytě. Vzhledem k mému věku si už netroufám šplhat po oknech, a tak jsem si domluvila mytí oken s pracovníky, kteří zrovna myli okna i u mé sousedky.

Do týdne ke mně přijeli dva pracovníci této firmy a umyli krásně všechny okna, rámy a vyčistili rolety.

weekend

Jsem velmi ráda, že jsem poznala tak šikovné pracovníky na mytí oken. Jsou rychlí a práci dělají opravdu poctivě. Domluvila jsem si u firmy A SERVIS mytí oken i na další termín. Mám tak o starost s mytím oken postaráno.

Jejich práci s mytím oken využívá více našich nájemníků v domě a jsou velmi spokojeni s jejich přístupem k práci. Vždy nám vyjdou vstříc a pečlivě odvedou svoji práci.

9 KOMENTÁŘE

 1. Firmu A servis si nemůžu vynachválit, necháváme si umývat pravidelně okna a tentokrát jsme využili i strojového čištění koberců. A SERVISU patří vřelé díky a doufám, že tak skvělá spolupráce bude nadále pokračovat. Děkuji Ondřej.

 2. Dobrý den,
  právě jsme nechali vyměnit okna v celé vile, cca 15 oken. Chtěla bch se zeptat jestli je možné domluvit se na pravidelném umývání oken, jelikož z pracovních důvodů mi na to nezbývá čas.

 3. Rád bych všem, kteří váhají, komu svěřit úklidové práce po stavbách/rekonstrukcích, doporučil firmu A servis Lipka. Minulý měsíc jsme renovovali několik místností v kancelářské budově naší firmy, a jako obvykle, vzešla z toho spousta nepořádku. Nejvíc nás nakonec trošku nečekaně trápila znečištěná okna. Kromě zaschlého prachu a barev jsme bojovali hlavně s tím, abychom z nich šetrně, bez poškození, dostali zbytky tmelu. Naštěstí k nám přijeli pracovníci A servisu vybavení korundovými žiletkami, které jsou schopny odstranit ze skla cokoliv, aniž by ho poškodily.

 4. Kompletní vyčištění bytu po rekonstrukci jsem svěřila pracovníkům z firmy A Servis Lipka. Nebyl pro ně žádný problém moji žádost urychlit a pracovat tedy i ve večerních hodinách. Za pár hodin měli vše hotové a podle plánů zrealizované. Očistili mi nábytek, veškerá okna, včetně skleněných tabulí v kuchyňských dvířkách, také vyčistili perfektně kachličky a plovoucí podlahu. Doporučuji, protože jejich práce je opravdu skvělá, dokáží precizně odstranit vše do posledního smítka.

 5. Po rekonstrukci jsme řešili ten samý problém. Na podlaze by to ani tak nevadilo, protože byla překryta, ale všude na oknech zůstaly fleky od barvy a zbytky tmelů, které nešlo odstranit jinak, než škrabkou. K tomu jsme radši přivolali firmu, kterou byla A SERVIS LIPKA, protože jsou na takové věci vybaveni. Okna krásně zbavily nečistot, umyli parapety a kličky a hlavně nádherně vyleštili skleněnou plochu. Měla jsem radost z jejich práce a z toho, že vše odstranili bezpečně a bez poškození okna, protože toho jsem se obávala nejvíce.

 6. Úklidová firma A SERVIS LIPKA, s. r. o. poskytuje svým zákazníkům službu: Čištění výloh Praha 1, mytí oken Praha 1, mytí oken ve výšce Praha 1. Tato služba zahrnuje mytí a čištění oken, výloh a různých prosklených ploch. Mytí oken Praha 1 a čištění výloh Praha 1 může být realizováno jako pravidelné a opakující se zbavení veškerých nečistot z prosklených ploch nebo se může jednat o jednorázové či nárazové mytí a čištění oken a výloh. Firma A SERVIS LIPKA se v této oblasti pohybuje již řadu let a je zastoupena profesionálním týmem, který zaručí kvalitně provedenou práci. Čištění výloh a mytí oken Praha 1 mohou naši zákazníci využít, pokud potřebují zbavit prosklené plochy běžného znečištění nebo odstranit nežádoucí nečistoty na prosklených plochách po různých stavebních úpravách, rekonstrukcích, apod. Naše firma si poradí i s prosklenými plochy, které se nacházejí na těžko přístupných místech a ve výškách. Máme k dispozici možnosti horolezecké i speleologické techniky. Dále je možné zajistit mytí oken ve výškách a na těžko dostupných místech pomocí hydraulických ramen a vysokozdvižných plošin. Hydraulické ramena a plošiny oproti horolezecké technice volíme přednostněji, jelikož zajišťují mnohem lepší přístup k znečištěným plochám a tím je i zaručeno kvalitnější vyčištění oken. Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. nejenom čistí odborně skla, ale navíc nabízíme zákazníkovi impregnaci skleněných ploch tzv. nešpinavou úpravou, která zásadní mírou snižuje náklady na údržbu skel, prodlužuje její životnost a vylepšuje optický vzhled. Hydrofobní impregnaci na skla aplikujeme pomocí technologie GlasProtect. Tato technologie je dvoufázová hydrofobní nano technologická impregnace na lihové bázi. Je určena především na střešní okna, skleněné fasády, solární panely, skleníky, prosklené výlohy, na skla hladká a na menší plochy skel s jemným ornamentem. Má ochranný účinek proti vodě a špíně založený na principu lotosového efektu. Na voduvzdorné nanovrstvě dochází ke shlukování vody a špíny do kuliček a odvalování z povrchu samospádem nebo prouděním vzduchu. GLP způsobuje hydrofobizaci, olejofobizaci a samočistící schopnost ošetřeného skla.
  Čištění výloh a mytí oken Praha 1 probíhá nejčastěji cyklem servisního mytí. Intenzita servisního cyklu čištění oken a výloh je 1x za 60 dní z venkovní strany a 1x za 90 dní z vnitřní strany. K dalším servisním cyklům pro mytí prosklených ploch z venkovní strany patří interval 1x za 60 dní a 1x za 90 dní.
  Naše firma poskytuje i služby, které zahrnují: denní a pravidelný úklid domácnosti, bytu, domu, kanceláře Praha 1, úklid po stavbě i rekonstrukcích Praha 1, úklid po malování a malířích Praha 1, úklid po záplavách Praha 1, úklid před otevřením prodejen Praha 1. Dále také provádíme strojové čištění a tepování koberců Ostrava, strojové čištění a restaurování podlah Praha 1, voskování a fluatace podlah Praha 1 a odstranění grafiti Praha 1.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno