Ať první hodí kamenem ten, kdo někdy v životě nepotřeboval peníze navíc. Konzumní společnost má velké nároky na finanční bonitu, a tak není žádným překvapením, když se čas od času objeví nutnost použít nějakou finanční injekci. Pomůžeme vám vybrat tu správnou.

S půjčkami se doslova roztrhl pytel. Ne všechny jsou ale transparentní a mají solidní potenciál. Většina bezejmenných věřitelů veřejně a nepostižitelně lichvaří a chce na svých klientech vydělat stůj, co stůj. To ale není případ TOMMY STACHI.

 

Solidní věřitel: TOMMY STACHI

Za nebankovní společnost s 15letou tradicí hovoří více jak 50 tisíc spokojených klientů, kteří požádali o půjčku on-line formou. On-line půjčka je nejmodernějším a nejsnadnějším způsobem, jak získat peníze do 10 minut od prvního kliku. Nevěříte? Je to skutečně tak.

Stačí vyplnit interaktivní formulář na webových stránkách, aktivovat si účet v Klientském centru a půjčku vyřídíte do 10 minut. Pokud si zvolíte elektronický podpis, odešlou se peníze ihned po podpisu. Případně Vám smlouvu k podpisu doručí kurýr a peníze budou na účtu do 24 hodin.

 

Transparence a rychlost

Pro lepší představu lze celou smluvní transakci vizualizovat v on-line kalkulačce. Spočítat si svou půjčku od A do ZET zvládne v přeneseném slova smyslu i malé dítě. Stačí zadat požadovanou výši půjčky a délku splácení a veškeré informace, jako výše měsíční splátky, úrok a RPSN vám vyjedou jako na stříbrném podnose.

V případě, že nebudete nějaké věci rozumět, neváhejte se obrátit na bezplatnou linku na čísle 800 187 187, kde vám proškolený personál odpoví na jakýkoliv dotaz. Zažádat lze o půjčku od 10 do 150 tisíc se splatností 12 až 60 měsíců. Bezkonkurenční podmínky vás přesvědčí, že jste na nejlepší adrese. Úrok startuje od 0 % p.a. a RPSN na 12,8 %.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno