Výběr školního batohu pro dítě vypadá často jako nadlidský úkol. Přinášíme vám rady, jak vybrat správný batoh, který bude splňovat veškeré vaše požadavky. Zajímejte se o zdraví vašich dětí, kvalitu zboží, materiály, celkový vzhled a také praktickou a funkční stránku batohu.

Vzhled a styl batohu

Při nákupu oblečení, stejně jako módních doplňků je důležitý jejich vzhled. Možná si myslíte, že děti neřeší vzhled svého školního batohu, ale opak je pravdou. Často si batohy vybírají právě podle originálního potisku s jejich oblíbeným motivem nebo tématem. Je dobré zohlednit taky barvu, kdy kluci mají raději modrou, zelenou a dívkám se líbí růžová, případně červená nebo kombinace světlejších odstínů.

Vhodný design

U školního batohu pro dívky je vhodný design rozhodně jednou z priorit. Velkou výhodou batohů je pokud k nim ladí pouzdro, menší batoh na sport, případně další doplňky, které jsou i praktické. Výhodou batohu je i otočitelná kapsa, která vám umožní mít batoh s potiskem, ale i bez něj.

Kvalitní materiály

Důležitým prvkem ergonomických školních batohů je kvalita. Batohy Beckmann jsou vyrobeny z materiálů s vysokou gramáží. Pevnost a odolnost batohů prodlužuje jejich životnost. Nemusíte se bát, že by batoh dětem vydržel jen rok a za krátko byste museli shánět nový. Díky kvalitě bude batoh i po třech letech stále jako nový.

Zdraví na prvním místě

Každý rodič chce pro své dítě to nejlepší. U školního batohu to platí ještě mnohonásobně víc. Školní batohy Beckman jsou konstruovány co nejvíce s ohledem na zdraví, disponují například hliníkovými lištami či polstrovanými zády.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno