Po dlouhých zimních měsících je tu jaro, ideální čas dopřát našemu tělu důležitý detox před letní sezónou. Úprava stravy a cvičební pán se lépe dodržují, když se máte před kým pochválit anebo se chcete stát příkladem pro své okolí.

 

Vytvořte si svůj vlastní online detox

Svou přeměnu zdokumentujte prostřednictvím vlastního blogu, který si můžete založit zdarma na Webnode, kde navíc získáte prostor na serveru ve velikosti 100 MB a přenos dat s měsíčním limitem do 1 GB. Vaše stránka přitom nebude časově nijak omezená. V průběhu pár minut si velmi jednoduše vytvoříte vlastní stránku. Vyberete si design, barvu, písmo jednotlivých částí textu, a nezapomeňte vybrat i vhodný název svého blogu.

Na svůj nový detox blog můžete umístit každodenní cvičební plán, upravený jídelníček, fotografie své přeměny, ale i vytoužený cíl. Webnode umožňuje umístit na stránku video přes YouTube, stejně tak i mapu trasy, kam chodíte běhat anebo cyklistické trasy. Velice oblíbenými rubrikami jsou i recepty na zdravá jídla a nápoje, které můžete postupně přidávat. Pro inspiraci se se svým online detox blogem určitě podělte s rodinou a přáteli, kterým stačí poslat link přes email nebo telefon. Svůj web můžete dokonce zamknout a povolit přístup pouze registrovaným uživatelům. S novým blogem se bude detox snáze dodržovat, když vidíte, že Vás přátelé povzbuzují.

Přidejte se k více než 30 miliónům uživatelů Webnode z celého světa. Oceníte profesionální přístup a jednoduché ovládání uživatelského systému, se kterým se velice rychle naučí pracovat i úplný začátečník. V případě potřeby se můžete kdykoliv obrátit na podporu v lokálním jazyce. Klientský servis vám pomůže s jakýmkoli problémem.

Více informací najdete na www.webnode.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno