Pro svou babičku jsem sháněla firmu, která zajistí dobré umytí oken. Babička je už v letech, které jí nedovolují se starat o její menší domeček se vším všudy. Protože nemám tolik času, abych jí s tím mohla pomoci já, rozhodla jsem se sehnat firmu, která jí mytí oken zajistí.

Okna na domě nebyla už delší dobu opečovávaná, takže bylo třeba mytí oken vzít pěkně „od podlahy“, s čímž zaměstnanci firmy A SERVIS LIPKA neměli žádný problém. Okna byla celkově dobře umytá a naleštěná a i babička si chválila, že byli zaměstnanci šikovní. Mytí oken byla první zakázka, na kterou jsem si firmu objednala.

V dalších letech jsem je požádala i o celkový úklid po rekonstrukci našeho rodinného domu, kde jsem měla možnost práci firemních zaměstnanců vidět na vlastní oči a velmi se mi líbil jejich osobitý přístup.

Neměli problém ani s úklidem po své práci a nikde po sobě nezanechali nic špinavého nebo nějaké odpadky. Při práci byli slušní a nikde nekouřili, což je pro mě velké plus, protože od nás také nikdo nekouří a byla bych nerada, kdyby byl u nás v domě cítit kouř z cigaret.

Spolupráce s nimi byla naopak velmi příjemná a chovali se slušně. Firmu doporučuji dál i svým známým, kteří mají o podobné služby zájem. V mytí oken Brno jsou opravdu jedničky. Chválíme!

Odstraňování graffiti Brno

Velké zkušenosti má firma  A SERVIS LIPKA, s.r.o. s odstraňováním graffiti v Brně. Společnost rozpoutala kampaň stop graffiti, stop vandalismu, stop sprejerům, systém čistých budov.

Nutno zdůraznit, že nejlepší prevencí před vandalismem tohoto typu je ošetření fasády antigraffitovou ochranou, následné odstranění graffiti je 100%. Bohužel řada zdí, fasád, zídek a mostních pilířů AGO nemají, z těchto neošetřených ploch lze graffiti odstranit hůře, úspěšnost se pohybuje mezi 60-90%.

V případě, že se graffiti nedaří odstranit, zeslabí ho co nejvíce a následně přetřou fasádní barvou. Graffiti nelze odstraňovat pokud venkovní teploty klesnou pod +10 °C. Graffiti a tagy odstraňují chemicky nebo pískováním, metoda pískování je vhodná i pro historické budovy, sochy a památky.

02 Mytí oken 19

Kromě koberců a čalounění Vám ve profesionálně vyčistí podlahovou krytinu ať už se jedná o linoleum, marmoleum, parkety, plovoucí podlahu, dlažbu, beton nebo litou podlahu.

Podlahy čistí kotoučovým strojem se silonovým kartáčem, který podlahu nepoškodí, ale poradí si i s velmi zašlou podlahou. Důležitým pomocníkem je šetrná chemie zn. Bosch. Kvalitně vyčištěnou podlahu je vhodné ošetřit voskem.

Voskování podlah je vhodné také na moderní betonové podlahy, marmoleum, PVC, dlažby, zkrátka všude tam, kde chceme mít pěknou a snadno udržovanou podlahu. Fluatace neboli voskování podlah doporučujeme do reprezentativních prostor a míst s velkou frekvencí pohybu, jako jsou obchodní centra, hotely, restaurace a sportovní haly.

11 KOMENTÁŘE

 1. Dobrý den,
  mohou pracovníci mýt okna i v pozdějších odpoledních hodinách? Bohužel jinak čas nemám, je to pro mě tedy velice rozhodující okolnost.
  Děkuji

 2. dobrý den ,
  jestli se mohu přidat , také já využívám služeb společnosti A SERVIS ,hlavně na mytí oken , nejen jako soukromá osoba , ale i jako vedoucí své provozovny . Pracovníci ochotní a spolehlivě vykonávající svou práci , dopručuji každému ,kdo hledá kontakt …A SERVIS LIPKA s.r.o.

 3. Vyškolený profesionální tým pracovníků společnosti A SERVIS vám odstraní graffiti a ošetří antigraffitovou ochranou AGO , byl jsem s odvedenou prací velmi spokojený , proto posílám dál doporučení na tuto společnost a jejich služby

 4. dobrý den
  graffiti mi pomohla odstranit firma A SERVIS , doporučený nátěr AGO jsem samozřejmě přijal a velká spokojenost , doporučuji každému,kdo chce skoncovat s neuměleckými výtvory na svých stavbách IGOR

 5. Již několik let využívám služeb A SERVIS a jsem s výsledky jejich práce spokojená ,chtěla bych jim popřát spoustu spokojených zákazníků Verča Plzeň

 6. velké proskleněné plochy je těžko udržovat proto jsem hledala až našla společnost A SERVIS LIPKA – se svou technologii na mytí a údržbu oken a výloh je jednou z nejlepších na trhu
  Kusá Bedřiška

 7. Společnost A SERVIS LIPKA s.r.o. a jeho program na odstranění graffiti a antigraffitová ochrana (AGO je k nezaplacení , vřele doporučuji má dobrou životnost a pouliční umělci mají “vymalováno ”

  spokojený a Veselý Bedřich

  • Jestli mohu odpovědět, z vlastní zkušenosti
   firma A SERVIS ,tedy její pracovníci,nejprve odstraní graffiti poté nanesou jednorázový nátěr který ochrání váš objekt na 6 let a jak to vím? Protože i já jsem firmu oslovil a jejich službu mohu plně doporučit. Graffiti jsou pryč a jiné jsem neobjevil.

   Pepa

  • Dobrý den paní Strnadová
   reaguji na Váš dotaz ohledně antigraffitového nátěru (AGO) Předně záleží na struktuře ošetřovaného povrchu,lze aplikovat na všechny povrchy.Pouze sklo, leštěné kovy a průhledný polykarbonát AGO nátěr nesnáší.Na ošetřenou plochu se nanese nátěr Bellizoni, který ochrání váš objekt až na 6let
   s pozdravem pěkného dne
   společník A SERVIS

  • Také jsem si nechal ošetřit objekt Antigraffitovým nátěrem (AGO) od společnosti A SERVIS LIPKA s.r.o
   musím říci že jsem velice spokojený, již třetí rok a prozatím žádné graffiti se neobjevují

   bistro Plzeň

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno