Ať si každý říká co chce, sex prostě k partnerskému životu patří. Pokud je ho příliš málo, může to být dokonce i důvod k častým neshodám, které mohou vyústit v rozchod. Zatímco muži mají na sex chuť snad permanentně, u mnoha žen tomu bývá naopak. S postupem věku se chuť na sex vytrácí, vášeň slábne, a to rozhodně není dobře. Je to i vás případ? Nenechte situaci dojít až do extrému. Aby se vám sex opět líbil a měla jste chuť si se svým partnerem užívat, vsaďte na pomoc přírody…

Unikátní přípravek pomůže zvýšit chuť na sex

To, že nemáte chuť na sex není jen „ve vaší hlavě“. Snížená sexuální touha může být i následkem stresu, nižší hormonální produkce či špatného životního stylu. Nejdříve je proto nutné odhalit příčinu, kterou byste měla začít řešit. Ve všech případech je to běh na dlouhou trať a navíc s nejistým výsledkem.

Jestliže chcete okamžité řešení, nemusíte smutnit, protože díky české společnosti NutriCzech to jde snadno a rychle. Společnost uvádí na trh jedinečný přípravek Clerex. V jeho složení se nachází přírodní látky, které mají prokázaný vliv na zvyšování sexuální výkonnosti a touhy i ty, které pomáhají k prokrvení pohlavních orgánů, čímž zaručí zvýšení sexuálního prožitku.

 obr2

Jak Clerex působí?

Clerex obsahuje například výtažek z rostliny Turnera difusa. Afrodiziakální účinky této rostliny jsou známy již stovky let. V obsahu se nachází i  Tribulus terrestris – tato rostlina povzbuzuje dobrou náladu, pomáhá zvyšovat chuť na sex a stabilizuje hladinu hormonů. Ve složení se nachází i výtažek z Lepidum meyenii. Tato rostlina působí pozitivně na lidskou mysl. V přípravku se nachází Piperin – látka, která dokáže zajistit optimální prokrvení, díky čemuž dochází k silnějším sexuálním prožitkům.

Informace o kompletním složením najdete na oficiálních stránkách výrobce www.clerex.cz.

Jak se užívá?

Výrobek je určen pro ženy starší 18 let a jeho účinky budou největší, pokud užijete 2 kapsle cca 30 až 60 minut před tím, než se svým partnerem rozhodnete „skočit do pelíšku“. Alespoň budete mít čas na super dlouhou předehru…

 obr3

3 KOMENTÁŘE

  1. Dobrý den,já ho kupovala přes eshop.V lékárně zatím nebyl.Mě naprosto vyhovuje jak účinkuje.S manželem mě najednou víc bavilo:-)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno