Přijde vám vaše zimní bunda již obyčejná a všední? Chtěli byste udělat dojem na své okolí krásnou a elegantní bundou? Pak neváhejte nad pořízením kožešinového lemu. Kvalitní kožešinový lem na kapuci rázem vytvoří z vaší bundy luxusní a jedinečný designový model, který budete s oblibou nosit. Víte, na co se při výběru lemu zaměřit a kde si originální kožešinový lem můžete pořídit?

 

Barevná varianta kožešinového lemu

Při výběru kožešinového lemu se nejdříve zaměřte na jeho barvu. Nezapomeňte, že barva lemu by měla být v kontrastu s bundou. Tak aby vynikl lem, ale zároveň k sobě dané barvy ladily. Dnes již existuje celá škála barev. Vybírat tak můžete z přírodních, ale i extravagantních barev, jako je například červený nebo fialový kožešinový lem. Výběr je čistě na vás.

 

Délka kožešinového lemu

Poté si změřte délku obvodu vaší kapuce a dle toho určete správnou délku kožešinového lemu. Běžně mají kapuce obvod 68 – 74 cm, v tom případě zvolte kožešinový lem o standardní délce 70 cm. Dětské bundy pak mají lem mezi 50 – 60 cm, kdy je vhodnější lem o kratší délce. Kvalitní výrobce by měl mít v nabídce i výrobu na zakázku, kdy vám vyrobí přesnou délku, kterou potřebujete. Takže se nemusíte obávat, že by vaše bunda s větším obvodem kapuce musela zůstat bez kožešinového lemu.

 

Na pevno nebo odepínací?

Po výběru vhodné barvy a délky si pak promyslete, zda budete chtít připevnit kožešinu na kapuci odepínatelným způsobem nebo na pevno. Vhodnější je určitě odepínatelný způsob, kdy můžete lem využít i na jinou vaši bundu či jako kožešinový límec kolem krku. Správný prodejce poskytuje i tyto služby, takže si ušetříte práci, jelikož vše udělá za vás.

 

Prvotřídní kvalita

Posledním a nejhlavnějším kritériem při výběru je kvalita kožešinového lemu. Jedinečné a kvalitní kožešinové lemy můžete najít na e-shopu české firmy Špongr, která vyrábí kožešinové lemy z prvotřídní kožešiny finského mývalovce, a to v přírodních i extravagantních barvách, včetně výroby na zakázku. Podtrhněte svůj osobitý styl a vykouzlete ze své bundy luxusní kousek svého šatníku i vy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno