Luxusní odpočinek s nádechem historie

Chalupa Šípková vás díky svému originálnímu vzhledu, který věrně napodobuje zdobný venkovský styl podkrkonoší minulého století, zaujme na první pohled. Vstup dovnitř vám ale doslova vyrazí dech. Kam oko dohlédne stojí věrné repliky historického nábytku, takže iluze dob dávno minulých je dokonalá. Nechybí plně vybavená kuchyň s kachlovými kamny a spaním za pecí, autentická dřevěná vana, vyřezávané postele a židle anebo pípa, ze které teče to nejlahodnější pivo.

O výdobytky moderní doby se ale bát nemusíte. Bude vám k dispozici vysokorychlostní wi-fi připojení, dvě moderně zařízené koupelny s luxusní vířivkou nebo kvalitní venkovní gril.

Nejlepší dovolená je ta s rodinou nebo přáteli

Nejkrásnější okamžiky jsou ty, které můžete s někým sdílet. Proto chalupa Šípková nabízí ubytování až pro deset osob (8 plnohodnotných lůžek + 2 přistýlky) s pohodlným rozdělením do tří samostatných apartmánů. Můžete tedy s sebou na dovolenou vzít celou rodinu nebo partu dobrých přátel.

Pro děti je připraveno báječné venkovní hřiště, dospělí pak určitě ocení zajímavé výlety po okolí, kterých Krkonoše poskytují dost a dost. Namátkou jmenujme nákladní lanovku v Černém Dole, Františkánský klášter s antickými sochami, zvonkohru v Dolním Dvoře nebo naučnou Pivní stezku. Z výletu do Krkonoš si tak odnesete jen ty nejkrásnější vzpomínky, které vám vydrží až do další nezapomenutelné dovolené.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno