Postel jako živá

Povlečení 3D je unikátní tím, že zobrazuje zvolený motiv naprosto věrně. Na posteli vykouzlí květiny, ke kterým si budete chtít přivonět, realistická města, rozbouřené oceány, oživlá zvířata a romantická přírodní zákoutí. Výrazné 3D motivy se mohou snadno stát dominantou vaší ložnice, ale také jemně dokreslit váš osobitý styl.

 

Rozzařte dětské tváře

Zatímco pro vás budou 3D vzory pouze zajímavým zpestřením stylu vaší ložnice, děti z nich budou doslova uneseny. Zahalte dětskou postel do povlečení s fototiskem zvířat a máte vyhráno. Na výběr máte řadu motivů od gepardů a dalších šelem až po roztomilého králíčka, určitě tedy nebude problém sehnat zvířátko, které má vaše dítě nejraději. Snadno seženete i realistická povlečení s figurkami z disneyovských pohádek, ty se dětem nikdy neomrzí. 3D povlečení se může stát také zajímavým dárkem, a máte-li dobrý odhad na to, co má kdo z vašich známých v oblibě, vykouzlíte úsměv i u dospělých.

 

Kvalita materiálu je rozhodující

Povlečení 3D se obvykle prodává v bavlněné formě, má tedy výbornou savost a je příjemné na omak. Druhou alternativou je povlečení z umělých příměsí, které sice není stoprocentně přírodní, ale zato vás v zimě báječně zahřeje. Křiklavými vzory často lákají z výloh obchodů levná povlečení z Asie, nenechte se však napálit. Raději si připlaťte pár korun za kvalitní výrobek s vysokou mírou příze. Odmění se vám odolností, pevností a dlouhou životností materiálu. Povlečení 3D v akci seženete velmi výhodně na stránce tuzemského prodejce Rodinnebaleni.cz

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno