Při tom v severských zemích už dávno vědí, že pouhé zateplení domu nestačí. Stále je zde jeden obrovský tepelný most, na který se úplně pozapomnělo a tím je strop. Ano, jakmile si zateplíte strop, snížíte celkové náklady za vytápění až o třetinu. Představujeme vám systém Magmarelax, který se provádí za použití velice jednoduché, při tom náležitě sofistikované metody. Tato metoda se nazývá foukaná izolace.

 

Proč zateplit strop

Zateplení stropu by mělo být hned na prvním místě. Nechceme říci, že zateplení fasád je zbytečné, není, ale z nastavením ceny a délky návratnosti se nejedná až o tolik atraktivní krok. Stejně na tom jsou i okna nebo dveře. Pokud se podíváme na strop, jako na největší plochu z celého domu, tak pochopíme, že jde o obrovský problém.

Teplo totiž stoupá vzhůru, takže je jeho využitelnost pouze částečná právě v místech, kde ho skutečně potřebujeme. Foukaná izolace tento problém odstraňuje a teplo udržuje v komnatách. V létě zase naopak dokáže vytvořit velice příjemné klima.

 

Proč systém Magmarelax

Systém Magmarelax je při porovnání s výměnou oken nebo zateplení fasád nejlevnější investicí při ohledu na návratnost. Ta se vám projeví již po 4 letech, což o oknech nebo fasádě říci nemůžeme. Zde je nutné čekat 20 – 30 let i více. Navíc jsou stavební práce nenáročné a nezaberou více jak jedno dopoledne. Po 5 hodinách je vše hotové a uklizené. Foukaná izolace stropu může provádět jediný technik, který má k dispozici speciální stroj.

 

Jak si službu objednat

Foukaná izolace je v posledních letech hodně populárním tématem. Přestaňte o něm jen přemýšlet a vyplňte jednoduchý objednávkový formulář, kde se domluvíte na přesném termínu schůzky. Náš specialista váš dům projde, změří a následně poskytne odbornou výpomoc společně s kalkulací případné ceny za realizaci stavebního zásahu bez jakýchkoliv rizik. Foukaná izolace je skvělým řešením pro všechny domy bez ohledu na jejich tvar.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno