Vadila hlavně pytlovitost!

Když se na spací outfity z tohoto období podíváme módním okem experta seznáme, že sice bodovaly příjemným materiálem a pohodlným užíváním, ale na mužích vypadaly stručně řečeno nepřitažlivě. Podobaly se totiž spíš neforemnému pytlu od brambor, i když křiklavě barevnému.

Ostatně pestré barvy byly tehdy v módě, vzpomeňme třeba na neonově žluté a oranžové spodky nebo povlaky na polštářky sešité z co nejvíce barevně rozmanitých odstřižků látek.

 

Moderní jsou vzory a sexy střih

S těmito nedostatky se naštěstí už moderní kolekce nepotýkají. Samozřejmostí bývá výstřih do V a mírné vypasování v oblasti pasu, které nijak neubírá na pohodlí, a přitom vypadá jednoduše skvěle.

A proč vsadit pro spokojený spánek právě na pánské košile? Milovníci dlouhých triček zcela jistě ocení fakt, že se jim jejich spací oděv už nikdy nevyhrne nad záda a oni neskončí s houserem hned po probuzení. A fandové klasického pyžama zase potěší absence škrtivé gumy v pase i protivného vyhrnování nohavic, které je několikrát za noc nutné vracet do správné polohy, zvláště má-li spáč trochu divočejší sny.

Vybere si opravdu každý

A bát se nemusíte ani nudy v ložnici. Boom moderních vzorů a tisků se netýká jen dekorativního povlečení, přehozů a polštářů, ale také pohodlného nočního prádla. Vyšší level pak představují nejrůznější vtipné nápisy, které ocení zejména partnerka. Pánské košile jsou zkrátka takovou menší revolucí v ložnici. Troufnete si na ně i vy? Vsaďte na překvapení a objevte se v novém pohodlném a sexy outfitu ještě dnes!

 

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno