Vztahy jsou skutečně složité. Bohužel, mnohdy troskotají kvůli nefungujícímu sexu. Pokud manželskou postel už delší dobu s nikým nesdílíte, ale chybí vám několikanásobný orgasmus, nemusíte si hledat jen někoho na jednu noc, abyste uspokojila své touhy. Stačí si pořídit společníka na baterky, jehož si uschováte v šuplíku nočního stolku. Jakmile se vám v hlavě zrodí hříšné myšlenky, otevřete šuplík, vytáhnete vibrujícího fešáka a začnete si užívat. Ovšem sexuálních hraček existuje mnohem více než jen vibrátor.

Samozřejmě, v první řadě si vyberte vhodný vibrátor, který dokáže strčit se svými funkcemi jakéhokoliv průměrného muže do kapsy. Pro náročnější ženy jsou připraveny i XL a XXL varianty.

 

Venušiny kuličky zpříjemní i obyčejnou procházku

Další možností jsou venušiny kuličky sloužící nejen ke vzrušení, ale i k posílení pánevního dna. Zakládáte si tedy nejen na kvalitnější sex. Zároveň předcházíte inkontinenci, jež přichází se zvyšujícím se věkem. Za zkoušku rozhodně stojí Kegelovy cviky pro lepší sexuální prožívání a zvýšení vnímání orgasmu.

 

Vyzkoušejte anální kolík

Jakmile se řekne anální sex, spousta žen si představí něco nepříjemného. Ovšem se správnou hračkou prožijete neopakovatelný zážitek. Slouží k tomu anální kolík s vibrací, přičemž erotická pomůcka je vhodná nejen pro ženy, ale i pro muže.

 

Skleněné hračky do sbírky

Důležitý je mimo jiné i materiál, z něhož jsou erotické hračky vyrobené. Pokud si potrpíte na luxusním provedení, sáhněte po skleněných nástrojích. Vůbec se nemusíte obávat toho, že by se při experimentování skleněný vibrátor rozbil a vy byste si ublížila.

Závěrem bychom vám měli říct, kde se dají erotické pomůcky zakoupit. První možností jsou kamenné sexshopy. Výhodou je, že si přímo robertky a další hračky osaháte. Jestliže jste však stydlivá, nabízí se online sexshop, z něhož vám přijde objednané zboží přímo domů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno